Гала, Габриела или Гергана - помогнете ни да изберем :)

  • 5 352
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Мили мами, помогнете ни в избора на име на една малка сладуранка, която се роди вчера на 19.12. в Плевен. Триумим се между Гала, Габриела и Гергана  Grinning. Отворени сме и за нови предложения. Предварително ви благодаря. Приятен снежен ден и много усмивки!

# 1
  • Мнения: 5 026
Честито бебче! Да ви е много здраво и да пълни живота ви с радост! Аз съм за Гергана, а след това за Габриела!

# 2
  • Мнения: 1 204
4естито   bouquet да ви е жива и здрава и само да ви радва  Heart Eyes то е ясно за името,4е е Габриела  Mr. Green наи-хубавото  Wink

# 3
  • Мнения: 2 381
Гергана е моето предложение.
Честито ти бебче  bouquet

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Честито бебче!Да ви е живо и здраво-ние преди година също се колебаехме между Гергана и Габриела-избрахме Гергана.

# 5
  • Мнения: 832
Аз съм за Гергана, защото аз така се казвам, но също много ми харесва Габриела. Моето дете, ако беше момиче, щеше така да се казва.

# 6
  • Мнения: 5 362
Гергана Peace

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Гергана!  Peace

# 8
  • Мнения: 419
Честито детенце!
Аз нося името Галина.От момента,в който в ефира започна да се излъчва шоуто Невада с водеща Гала,всичките ми тогава съученици решиха да ме прекръстят;)
Аз нямах против,хареса ми и сега след приблизително фуууу,колко много години повече от десет май,всички мои приятели и колеги си ме знаят като Гала.
Та,както става ясно аз съм за Гала,името ми допада. newsm10

# 9
Габриела а морто предложение Алина

# 10
  • Мнения: 259
Честито бебе!
Да ви е живо и здраво!

Габриела или Гергана.

 Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 2 044
Честито бебче  bouquetГабриела Peace

# 12
  • Мнения: 678
Аз съм за Габриела.Честито бебче  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 042
Честита дъщеричка,да ви е жива и здрава и много да ви радва  bouquet
От тези имена на мен ми харесва Габриела,а моите предложения са Ема и Валерия Peace

# 14
  • Мнения: 106
Много ви благодаря   bouquet
Странно на мен Гала ми беше фаворит, звучи ми някакси женствено, а то получи само 1 глас  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт