страх ли го е татито да си "играете в леглото"?

  • 2 690
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
 newsm78Може би темата ми е за "Искрено и лично" ама ми е много чудно при другите двойки как е със секса по време на бременност.  Бременна съм в 30г.с. допреди месец всичко си беше нормално,но отскоро нещо татито го хвана базъка-щели сме да направим нещо на бебето,то не било хубаво сега.Мислих си че може да не съм му привлекателна,но аз изобщо не съм надебеляла smile3518 е на корем-да,ама то нали в това е идеята!  33uu Ще ми бъде от полза да споделите и вашият сексуален живот от бременноста.

# 1
  • Мнения: 1 204
здравеи, не се притесняваи  Laughing и нашия татко не се заиграва ве4е пове4е от месец.... нормално е да ти кажа.... мьжете са много страхливи на тая тема.... да не стане някои фал с бебето или мам4ето  Wink така 4е споко не се напрягаи, по добре не го караи насила.... повяржаи ми... няма смисал..... пак и за месец или два няма проблем ще издаржите  Mr. Green леко бременеене   bouquet

# 2
  • Мнения: 189
и ние сме така Tiredтати много го е страх-в 8 месец съм

# 3
  • Мнения: 9 050
А лично бях с размери на кит и изобщо не ми беше до секс. Даже и да му се е заигравало на таткото ( което ме съмнява Simple Smile), изобщо не е и опитвал. Обаче имам приятелки, чиито мъже се страхували, че бебето вече усещало и разбирало. Освен това се страхуват най-вече да не предизвикат контракции и бебчо да тръгне по-рано да излиза.
Един мой познат не правеше секс със жена си, защото беше приел много буквално ония виц за бебето, което като се родило, намерило в коридора баща си и започнало да го ръчка с пръст и да пита " Хубаво ли ти е така,а?" Simple Smile Абе мъжка му работа. Мъжете са по-големите параноици в случая.

# 4
  • Мнения: 2 952
   Може да му пречи корема .....хаххаха. hahaha Wink......мъжете също минават през тяхните си периоди......Да не е позволено само на мама?! Я! Grinning .....Е, при тях няма играещи хормони....но пък не е нужно  биологично оправдание  Simple Smile Понякога те сами немогат да си обяснят защо , но и не е нужно да ги притискаме....и да  създаваме от това  проблем.Насила работа не става.Иначе ако всичко д руго е добре , обичате се...не се  чопкате  Grinning постоянно....още няколко седмици ще минат бързо ......А ти колкото повече го питаш, той толкова повече ще се  дразни Grinning

# 5
  • Мнения: 305
Zina,ти направо ме разби с тоя виц rotfImbo

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Zina,ти направо ме разби с тоя виц rotfImbo
Joy Joy Joy
Ние сме силният пол, точно така, мъжете понякога са много, много страхливи.rotfImbo

# 7
  • Мнения: 1 382
Има и татковци-бъзльовци, моя не беше изключение, остави ме "на сухо" от 6-я месец  #Cussing out и още не съм му простила да ви кажа  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 4 111

Един мой познат не правеше секс със жена си, защото беше приел много буквално ония виц за бебето, което като се родило, намерило в коридора баща си и започнало да го ръчка с пръст и да пита " Хубаво ли ти е така,а?" Simple Smile Абе мъжка му работа. Мъжете са по-големите параноици в случая.

Твоя познат или е мъжът ми или е същия като него. Същото ми го каза. Няма оправия.  Tired

# 9
  • Мнения: 3 499
Ох, всички мъже се притесняват от това.И те си имат своите страхове.Но аз до 9 м. се катерех върху него, правихме секс буквално до последно, по много, бях много сексуална.Ах, тези хормони. Grinning

# 10
  • Мнения: 2 897
Не го беше страх,след като съвсем целенасочено изчете където каквото намери по въпроса и поразпита гинеколога ми Mr. Green

# 11
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Спряхме игрите, когато разбрах, че съм бременна. Него не го е страх, но мен - да Peace!

# 12
  • Мнения: 6 461
Това при повечето мъже е нормално да се притесняват за бебчето и да ги е бъзе.
Моят беше в това число Mr. Green

# 13
  • Мнения: 175
Определено го беше страх, и то от самото начало!!! А аз бях добре и се мъчех да го "заиграя" Simple Smile  но беше железен!!!
Впоследствие, поради чувствителна матка ми забраниха игрите ... та до сега.

# 14
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Доста съм в началото и за сега нямам такъв проблем! Като гледам, това със страха на татковците е мн. масово явление  Grinning много са смешни понякога. Моят тати, малко преди да забременея, ме попита как ще стои въпроса с правенето на любов през 9те месеца. Обясних му, че при нормално развитие, пречки няма да има - така си отдъхна, ви казвам  newsm62 дано, за в бъдеще, не прояви от описаните, в горните постинги, "симптоми", направо ще го намразя Mr. Green 

Общи условия

Активация на акаунт