разболях се

  • 883
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 361
 ooooh!Здравейте на всички:)))Бременна съм в 6 г.с и по закона за всеобщата гадост се разболях.Носа ми тече,съответно започнах и да кашлям..........гадост.Не ми се ходи при личната лекарка, че като знам колко още вируса ще налапам докато чакам, направо ми призлява.Ако някой е бил в моето положение,моля да сподели опит,защото се притеснявам,страх ме е за бебчо,пък и тези напъни при кашляне и кихане..........Благодаря предварително  Tired

# 1
  • Мнения: 9 050
Не се притеснявай. Всички сме се разболявали през бременността. Аз бях непрекъснато болна, въпреки че бременях през пролетта и лятото.
Отиди все пак на лекар, защото лошото е , че като си бременна самолечението е абсолютно забранено. Повечето медикаменти не са подходящи за бременни жени и кърмачки.
Личните лекари са длъжни да правят и домашни посещения. Мисля, че лекарката ти ще ти влезе в положение и ще дойде да те прегледа у вас. Все пак би трябвало да се грижи за пациентите ти.
Ако пък откаже, имам един съвет за теб. Намери си от сега педиатър за детето и се запиши и ти при него. Аз така направих и съм монго доволна. Още докато си бременна, лекарката се грижи и за тебе и за бебока Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 204
привет, няма страшно и аз бях така като теб в на4алото.... но се оправих за 2-3 дни, моита докторка дето ми наблудава цялата бременост ми каза да пия сироп хомеопати4ен за кашлицата много е ефикасен  Simple Smile  Стодал се казва и за настинката 4аи с лаика и хап4ета Оксцилококциум  Joy и бях ок пак и те не вредят на бебето   bouquet успех и се пази поже4е  Wink

# 3
  • Мнения: 1 104
Ето и другете мами са ти казали да не се притесняваш много. Пий чай с мед и лимони, парацетамол, Стрепсилс (май жълтия ставаше за бременни), но на всяка цена се виж с лекар, защото те знаят по-добре от нас.Аз ти казах нещата, които аз съм вземала.

# 4
  • Мнения: 3 500
Почти всикчки са се разболявали.Няма страшно.Пий осцилококцинум - хомеопатичен е.В носа - Стеримар.

# 5
  • Мнения: 139
спокойно, и аз в началото бях с някаква настинка, дори още не знаех, че съм бременна.
оправих се с "фервекс" и бульончета и лежане вкъщи за няколко дни.

бързо оздравяване и без паника Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт