Гладно бебе

  • 1 020
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Здравейте мили мами! Кажете ми какво да правя- бебка отказва вечер да пие по 150 мл. мляко/както пиеше по-рано/ Изпива към 100гр. и нощем ми се буди на всеки час гладна. Това продължава вече една седмица и се чудя до кога ще издържа...Моля, кажете ми какво да и добавям към млякото за да я засища./Храня я с ФРИЗОВОМ и смесвам по някога с ФРИЗОЛАК/

# 1
  • Мнения: 1 448
Търпение му е майката  Peace

# 2
  • Мнения: 4 564
моето мнение че вместо да ти разваля съня през 1ч и да се мъчи детето гладно по добре му дай да яде и да спите спокойно после , стига да не се отразява на дневните храниния ,и постепенно ще се замени млякото с вода през нощта от която ние още не сме се отказали

# 3
  • Мнения: 475
Нека си изяде 100-те грама и след като заспи опитай да й дадеш и останалото мляко.При нас подейства.Имахме същия проблем. Misc Baby Bottle

# 4
  • Мнения: 6 164
Ами като е гладна, давай й.

Криси около избиването на всяко зъбче си въвежда нощното хранене за няколко дни. Confused
Налагало ни се е в продължение на седмица да го храним нощем, само защото денем няма апетит.

# 5
  • Мнения: 355
Търпение му е майката  Peace

 Peace

Точно така е! И ние бяхме така и то до скоро. Преди сън почти не ядеше, а нощем задължително трябваше да я нахраня. Пробвах да я отучвам, но не се получи и си продължихме по стария начин, докато в една хубава  нощ тя не поиска да яде и така е и до сега (пу-пу).

 

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Увеличи грамажа на АМ през деня и увеличи интервала на хранене с 20-30 минути.
Последното хранене да е по-късно. Пробвай, може и да се получи и да не се налага да ставаш нощем  Simple Smile

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Увеличи грамажа на АМ през деня и увеличи интервала на хранене с 20-30 минути.
Последното хранене да е по-късно. Пробвай, може и да се получи и да не се налага да ставаш нощем  Simple Smile

Аз бих те посъветвала същото.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 488
Увеличи грамажа на АМ през деня и увеличи интервала на хранене с 20-30 минути.
Последното хранене да е по-късно. Пробвай, може и да се получи и да не се налага да ставаш нощем  Simple Smile


На същото мнение съм

# 9
  • София
  • Мнения: 1 457
Моля, кажете ми какво да и добавям към млякото за да я засища.
Не добавяй нищо  Peace
Другите мами са писали другото  Grinning

# 10
  • Мнения: 3 499
Може да не се буди от глад, а например от зъбки.Може вечер като си изяде 100 гр, след 20-тина минути да се опиташ да й дадеш останалите, но определено не е много добре ако през 1 час й даваш нощем да яде.Първия път като се събуди обаче - нахрани я и да видим дали ще спи после. newsm78

# 11
  • Мнения: 371
Половината от дозата давай примерно 1 час преди лягане, а другата половина - непосредствено преди сън.

# 12
  • Мнения: 5 362
Увеличи грамажа на АМ през деня и увеличи интервала на хранене с 20-30 минути.
Последното хранене да е по-късно. Пробвай, може и да се получи и да не се налага да ставаш нощем  Simple Smile

И аз така ще те посъветвам.Пробвай поне.Успех!

# 13
  • Мнения: 49
Да те успокоя и моят син все се будеше да го храня нощем но сега като навърши 6м. се отказа сам

# 14
  • Мнения: X
Сигурна ли си, че е от глад? Ако дадеш биберон успокоява ли се?
Вероятно са зъбки и аз също ти предлагам да увеличиш интервала на хранене и да дадеш малко по-късно последното мляко. Но вероятно всичко опира до търпението - има и такива дечица, само твоят сън ще е разбит.....

Общи условия

Активация на акаунт