моля да ми кажете ако знаете

  • 706
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
--------------------------------------------------------------------------------

искам да поитам всички раждали мами кога трябва да ми дойде цикъла слет раждането,родих на18 .09 06г. кърмх само едн месец,а бебчо вече е на 3 мееца и на мен още не ми е дошъл цикала ,незнам дали е вазможно отново да съм бременна тъй като не се пазиме и искаме да си имаме още едно бебче,ама незнам кога би тябвало да ми доиде и дали да си направя един тест.Моля кажете вие какво мислите.
 

# 1
  • Мнения: 1 612
Най-добре си направи тест!

# 2
  • Мнения: 8 905
При всяка жена е различно.
Но три месеца ... ми звучат доста.
Не знам. Направи си тест за всеки случай!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Но три месеца ... ми звучат доста.

Тя преди три месеца е родила, на мен ми идва откакто малката беше на 2 месеца, но при много други не е така трябва си известно време да се нормализират нещата.
Ходи ли на лекар след раждането?

# 4
  • София
  • Мнения: 35 817
Индивидуално е. На мен ми дойде на 40-я ден след раждането, а на моите приятелки след 7-8 месец.
Ако кърмиш, може изобщо да нямаш О. и след- но няма как да си забременяла. Но и това не важи за всички жени, които кърмят.
Направи  тест - иначе няма как да се разбере. Grinning

# 5
  • Мнения: 2 309
Най-добрия съвет в твоя случай е,да си направиш тест за бременност и каквото и да покаже да идеш на лекар...

# 6
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Индивидуално е. На мен ми дойде на 40-я ден след раждането, а на моите приятелки след 7-8 месец.
Ако кърмиш, може изобщо да нямаш О. и след- но няма как да си забременяла. Но и това не важи за всички жени, които кърмят.
Направи  тест - иначе няма как да се разбере. Grinning

моята лекарка казва, че овулация има, но менструация няма по време на кърмене.
колкото до това, че искате да имате още едно дете - лошо няма, но добре ли сте премислили? такава малка разлика, на мен ми звучи плашещо.
направо иди на лекар да обсъдите нещата

# 7
  • Мнения: 2 271
Индивидуално е !Но щом не се пазите си направи тест!Може и да си бременна!Много по-лесно се забременява след скорошно раждане(или аборт).

# 8
  • Мнения: 693
Най-добрия съвет в твоя случай е,да си направиш тест за бременност и каквото и да покаже да идеш на лекар...
Peace

# 9
  • Мнения: 1 170
Аз родих преди 6 месеца и още нямам цикъл Simple Smile . Но, надявам се, не защото съм бременна Praynig Wink .
Щом не се пазите нали знаеш, че е мноооого лесно да "прихванеш"? Така че- тестче+гинеколог ти е опцията Peace
... и поздравления за смелостта  bouquet

# 10
  • Мнения: 8 917
Теста ще покаже Peace

# 11
  • Мнения: 5 362
И аз ще те посъветвам да си направиш тест,или да отидеш на лекар.
Но щом не се пазите и искате друго бебче, вероятността за бременност е голяма.

# 12
  • Мнения: 178
Според моята гениколожка е нормално до 6 месец да се възстановява организма. И аз пропуснах почти два месеца...но в крайна сметка ми дойде...Не знам, но тогава се бях уплашила и питах доки

# 13
  • Мнения: 1 030
На мен ми дойде 7 месеца след раждането, но аз кърмя. А се надявах изобщо да не ми дойде докато кърмя. След като си решила да имаш второ веднага след първото, то няма място за притеснения - или си бременна, или още ти е рано за цикъл - на организма ти му трябва известно време, за да тръгне "по старому", все пак бременността и раждането са пренастроили хормоните ти на съвсем друга честота и постепенно влизат в норма. Не напразно се смята, че първия преглед при гинеколог се прави 6 месеца след раждането - тогава се смята, че организмът се е възстановил, но има изключения - това може да стане както по-рано, така и по-късно.

# 14
  • Мнения: 2 952
Какви са тия  въпроси "бременна ли съм" newsm78  във  форума.Един тест в БГ е към 3 лева майче , нали така Wink

Общи условия

Активация на акаунт