въпросите от предаването "Горчиво"?

  • 2 117
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Здравейте форумци!

Много бих искала да разбера въпросите които излизат в предаването с вариантите за отговор!
Сещате ли се какви бяха от тези които сте гледали? И също какви бихте измислили други подобни?
Аз по принцип съм на работа и нямам възможност да го гледам, макар и много да ми се иска!
Сещам се само 1  когато съм успявала да го гледам за това
"Колко пъти се бръсни мъжа ти?", питат жените.Вариантите за отговор бяха :
а) 1 път в седмицата
б) 2 пъти в седмицата
в) всеки ден

И също много ще съм благодарна на тези които ми пишат въпросите с вариантите за отговор от днешното предаване, утре и т.н
Предварително  благодаря на тези които ми откликната на молбата!!! Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 186
Ами те са толкова много че веднага ги забравям..преди си ги пишех защото исках да ходим в предаването ама май ги хвърлих Peace

# 2
  • Мнения: 644
А преди време имаше една форумка от организаторките, която беше писала тук, още като започваше предаването? Знае ли някой коя е? Или тя да си признае....

# 3
  • Мнения: 128
Здравейте,
 аз работя в "Горчиво", Снежи ще ти изпратя въпроси от стари предавания или държиш да са непременно от 20 и 21 декември?

# 4
  • Мнения: 1 187
Малко да оспамя..

Ivetunka ако на аватара си ти,да ти кажа адашке,че си ми супер симпатична! Peace Още от времето на едно предаване,със съвсем не симпатичен водещ..  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 539
Ива от супершоу "Невада" ли си? Flutter

# 6
  • Мнения: 1 666
Ако съдя по снимката в аватара, ника и титлата под него, ти би трябвало да си Ива, която работи при Къци още от "Риск печели...", нали?!
Не е по темата, ама да си кажа - синът ми стои като препариран докато дава "Горчиво", не мръдва просто и ако някой или нещо му пречи, веднага го отстранява. Незнам какво намира в предаването, но е факт. Факт, който аз умело използвам, за да го нахраня спокойно поне по време на следобедната му закуска - той си стои мирен в стола, а аз му бутам лъжица след лъжица в устата.  

# 7
  • Мнения: 644
Ive, pi6i mi na sneji20@yahoo.com

Prepalnena ti e kutiqta s li4ni saobshteniq i zatowa ti otgowarqm tuk!
Predwaritelno mnogo ti blagodarq!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 105
Ха  Grinning, а аз се чудя откъде ми е позната Иветунка!

# 9
  • Мнения: 68
Не следя редовно предаването,но онзи ден попаднах на него и един от въпросите беше:"Какво според теб си е помислил мъжа ти,когато за първи път те е видял гола?"/или нещо от сорта/.Отговорите бяха:
а/Няма такава жена
б/И по-хубави съм виждал
в/И по-лоши съм виждал
 Жената каза отговор а,а мъжът и един от другите два smile3532 smile3515 newsm12   

# 10
  • Мнения: 644
Благодаря ви за въпросите досега, но бих искала още да разбера!

  bouquet Благодаря предварително на тези които още ще откликната на молбата ми!!!

Общи условия

Активация на акаунт