Убиец в блока!!!

  • 3 773
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Направо нямам думи и съм още в шок от новината и не можех да не споделя!!! Една съседка ме хвана съвсем неподготвена , товарейки саковете за плануваната ваканция. "Чу ли?" и ми каза какво се е случило във входа преди три дни, три етажа под нас с най-милата и кротка съседка, учителка. Синът й тийнейджър,  се скарал с нея за пари, ударил я с чук по главата, наръгал я с нож, разфасовал я!!!! и после се предал на полицията. Ужасно! Още не мога да повярвам! Мислех си, че съжителстваме с възпитани и мили хора, на сравнително спокойно и тихо място, а се оказа, че съвсем не е така. И като си помисля, че редовно поздравявах въпросното момче и изглеждаше свестно направо ми призлява  Sick Sick Sick!
И се питам накъде е тръгнал този свят и как ще опазим децата си ...

# 1
Свястното момче е наркоманче, днес има публикации за случая по пресата  Sad

# 2
  • Мнения: 139
Оооо ужас!  Sad
Господ да я прости!
Аз съм на 23 години и също съм много потресена от днешните тийнейджъри. Преди няколко дни група момичета и съседно до работата ми училище въряха пред мен и крещяха като ненормални. Една по-възрастна жена се осмели да им направи забележка от рода на :"Вие момичета ли се наричате?Държите се като гамени..." И онези като скочиха, щяха да я разкъсат - как и крещяха и я обиждаха, чак на мен ми стана неудобно. После събаряха кофи по улиците, ритаха колите, даже една и одраха боята...Честно ви казвам едва ме удържа моята приятелка да не ида и да им забия едни шамара...Спря ме защото бяхме 2, а те 5-6 и щяхме да си го отнесем...Остана ми само това да се чудя с какво по-различно са ме възпитали моите родители? И как въззпитават днешните деца? Или ги оставят да ги възпитава улицата? Как може момичетата в наши дни да са по-озлобени и агресивни от момчетата? Как може едно хлапе да убие собствената си майка за пари? Той не заслужава изобщо да го беше разждала тая женица...Много съм огорчена накъде върви света с подобно поколение????   smile3516 smile3506

# 3
  • Мнения: 495
човек не може да знае с какви хора се среща
освен това днес си наред, утре превърташ - случват се такива неща, за съжаление....  Confused

# 4
  • Мнения: 1 492
Ужас, направо нямам думи. Откачиха тия деца вече.
Господ да прости жената Praynig

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Стига вече с това "накъде отива днешната младеж".
Получавам дежа ву постоянно и се оглеждам дали пък случайно не съм в рейса на връщане от училище...

Младежта си е там, където е била винаги и е същата.
Просто научаваме повече новини.

Така си мисля аз.

# 6
  • Мнения: 139
Абе не е така. И аз съм ходила на училище и ние сме прекалявали, но да пребиеш съученик до смърт с метален бокс и после да пуснеш клипчето в интернет или пък да скочиш да биеш учителката - да ти кажа такива неща не сме си позволявали!!! Crossing Arms

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Абе не е така. И аз съм ходила на училище и ние сме прекалявали, но да пребиеш съученик до смърт с метален бокс и после да пуснеш клипчето в интернет или пък да скочиш да биеш учителката - да ти кажа такива неща не сме си позволявали!!! Crossing Arms

Напълно съгласна! Както и не сме правили свирки в голямото междучасие и уважавахме учителите си. Както учителите бяха различни, така и учениците бяха различни също! Времената се менят. Дано да е към по-добро, ама не вярвам.

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Както и не сме правили свирки в голямото междучасие

Но, съгласи се, че няма как да бъдеш сигурна дали аз (примерно) не съм го правила.
Нямаше начин "Работническо дело" да излезе с подобен материал, обаче.

# 9
  • Мнения: 6 164
Наркоманите нищо не ги спира...

И аз не знам как ще пусна детето си в градина, училище, на улицата... Страхувам се, а не е нормално да се страхуваме от това. Скапаната държава е виновна! Оттам тръгва всичко! Няма уважение към институциите, защото няма правилно функциониращи такива. Затова всичко е позволено.

# 10
  • Мнения: 46 437
Абе не е така. И аз съм ходила на училище и ние сме прекалявали, но да пребиеш съученик до смърт с метален бокс и после да пуснеш клипчето в интернет или пък да скочиш да биеш учителката - да ти кажа такива неща не сме си позволявали!!! Crossing Arms

Аз пък съм виждала същите неща по мое време, Реза е права, просто сега медиите ни го сервират на минутата ...

# 11
  • Мнения: 155
Днешната младеж не е като преди /около 15 и повече години/ и не мога да се съглася с обратното! Няма да задълбавам по-навътре в темата. Все по-често се случват такива неща, "Ужасно!" - възкликваме и ... всяко чудо за три дни, както се казва. Този случай обаче го преживявам много лично и съм направо потресена! Кара ме да се замисля много сериозно! Вкъщи отглеждам децата си,а съседите се колят и се лее кръв - направо като филм на ужасите, само че наистина. Трагична история!

# 12
  • Мнения: 3 447
Както и не сме правили свирки в голямото междучасие

Но, съгласи се, че няма как да бъдеш сигурна дали аз (примерно) не съм го правила.
Нямаше начин "Работническо дело" да излезе с подобен материал, обаче.
Мда  Wink
Относно уважението към учителите - в елитна гимназия по мое време ученик наплю учител по математика. Учителят беше никой, ученикът - син на известен професор. Нямаше интернет обаче, нямаше и свободна преса.

# 13
  • Мнения: 239
Добре де, как така я е ударил с чук, но и я наръгал с нож?! Явно го е нападнала иначе щеше да си я убие стандартно - личи си, че е бил силно притеснен от нещо. Така поне аз го виждам.

При всички положения младежта днес е леко напрегната заради мицубишитата и херото. Предлагам държавата да раздава безплатни анаболни стероиди защото по този начин децата ще се обърнат към спорта и дрогата ще изчезне завинаги. Интересно ми е какво мислите по въпроса.

# 14
  • Мнения: 6 164
Добре де, а по "ваше" време имало ли е разфасовани трупове, предумишлени убийства сред учениците, по 5 случая годишно?

Общи условия

Активация на акаунт