питане zа коли4ка

  • 6 915
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 803
някой полzвал ли е тоzи модел ?
http://www.tweety-bg.com/index.php?cPath=7

# 1
  • Линдау
  • Мнения: 72
Не съм го ползвала, обаче го видях"наживо", докато си търсихме седалки за кола 3-та група.Изглеждаше добре, но все си мисля че отново като проблем ще са колелата(поне за мен това беше най-големия проблем със зимната количка), защото децата стават доста тежки.

# 2
  • Мнения: 7 803
какъв проблем с колелетата?

# 3
  • Мнения: 311
за този модел не знам,но аз имам пак на чиполино-калиста-изкарах цяло лято с нея като цяло съм доволна,но малките бяха на по 5-6 месеца за по големи бебоци newsm78.има недостатъци разбира се -коша й е много малък и в легнало положение не можеш нищо да сложиш,трудно се разглобява за пране, и др. дреболии но дразнят, но за парите си бива много е лека, не се е чупила .за разлика от един модел на кангароо-за 2 седмици и се счупи колелото а знам че са мнго яки иначе е супер но е комбинирана.ако имаш възможност си вземи по хубава т.е. по скъпа .

# 4
  • Мнения: 7 803
коя по=скъпа предлага6  newsm78

# 5
  • Линдау
  • Мнения: 72
за колелата имах предвид че се чупят. Сменяли сме два пъти предно и 2 пъти задните(късмет че беше все в гаранция), докато човека накрая изцяло смени остта с по здрава и оттогава изкара още1.5год.

# 6
  • Мнения: 7 803
ясно. предполагам zависи и от трасето  newsm78

# 7
  • Мнения: 311
КАТО ГОВОРИМ ЗА ВЪЛКА..... ДНЕС ПАК МИ СЕ СЧУПИ КОЛЕЛОТО ПРЕДНОТО ЗА 2-РИ ПЪТ ЗА 2 МЕС. ПИСНА МИ.В ГАРАНЦИЯ Е ПОНЕ УТРЕ ЩЕ ИМ Я ВРЪЧИМ В ХИПОЛЕНД ВЕЧЕ ЩЕ НИ НАМРАЗЯТ.И ТО СТАНА СЪВСЕМ ТЪПО МЪЖЪТ МИ Я СМЪКНА ПО РЯЗКО ОТ ТРОТОАРА ,ТО МАЙ ЗА СКЪПОТО НЯМА ДА ИЗЛЕЗЕ ВЯРНО СТРУВА 320 ЛВ.

# 8
  • Линдау
  • Мнения: 72
когато си я купувахме 2003 струваше 240 лв. но ако щете ми вярвайте просто нямаше други в Пловдив. Само тази на Чиполино един единствен модел, просто ни се "Наложи" да я купим,иначе сигурно бих си взела друга-единствено и само заради колелата. Спомням си че 2003 ходихме на море и на Слънчев бряг беше като изложение на различни модели на колички за близнаци. Да си призная страшно много завидях на една триколка тогава, ама това си е останахме си с Чиполиното Laughing

# 9
  • Мнения: 134
Джъмп защо не си вземете количка от "немско" (май бяхте в Австрия  newsm78). В България наистина няма избор, а близнаци има доста и всички са с Чиполино. Явно само тази марка се предлага  newsm78
Нашата е  на Чико - лятна и струваше 170 евро. Като гледам цената не е чак толкова по-висока и издържа теста от 3 месеца каране по родните ни тротоари, че даже и на село я карахме  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 7 640
ааа, моля-моля, ние сме с Бертони Naughty

Джъмп
, не виждам нищо от линка

# 11
  • Мнения: 7 803
elina цената не ме устройва 170 евро  Rolling Eyes в бг е наполовина все пак zатова исках да се ориентирам дали е добро ре6ение. реално погледнато бъгитата са си еднакви като модел, виж иzпълнението и ка4еството са раzли4ни. ина4е сме в немскоъавстрийско  Wink
PolarFox как 6те го види6 линка като сайта е отвратителен. да не говорим колко правописни гре6ки имат  #Crazy
http://www.tweety-bg.com/product_info.php?cPath=9_22&products_id=59

# 12
  • Мнения: 7 640
нашата е такава http://www.bertoni-bg.com/Twin.html.
Стуваше миналата година 179лв от тук- www.pakostnik.com

Според мен фактът, че има само две колела отпред, а не три, я прави по-лека и удобна за управление.

# 13
  • София
  • Мнения: 148
В защита на Чиполино мога да кажа,че нашата е втора употреба преди нас е ползвана 2 години сега я ползваме ние и съм много доволна за толкова време само едното задно колело е леко изкивено.Издържа смъкване по стълбите от 5 етаж с бебетата вътре(само дето аз не го издържам много това Laughing).Нашата е с две колела отпред и дръжката е цяла Hug

# 14
  • Мнения: 3 336
нашата е такава http://www.bertoni-bg.com/Twin.html.
Стуваше миналата година 179лв от тук- www.pakostnik.com

Според мен фактът, че има само две колела отпред, а не три, я прави по-лека и удобна за управление.

И моята е такава, първата горе в ляво, цена 220 и няколко лева. От един месец я ползвам и съм доволна - големи кошове отдолу и столчетата са по-големи от Пег Перегото. И аз я купих от Пакостник.

Аз след като си купих креватче на Чиполино, друго от тях не купувам Stop

Общи условия

Активация на акаунт