Пожелавали ли сте нещо на ближния?

  • 1 919
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
 Не пожелавай жената на ближния си и не пожелавай дома на ближния си, нито нивата му, нито роба му, ни робинята му, ни вола му, ни осела му, (нито никакъв негов добитък,) нито нещо друго, което е на ближния ти.

Е как е при Вас? Аз съм пожелавал, а Вие?

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Пожелавала съм и още как... Twisted Evil Че съм го и получавала... newsm03

# 3
О, аз не си падам по "втора употреба".

Виж предпочитам кола като на съседа, обувки като на съседката и т.н. Те не са втора употреба, но ако пожелая именно тях паu щe се курдисам с употребявани стоки.

А иначе да си пожелая съседа - ти луда ли си, ела и ми виж съседите а после говори!

# 4
  • Мнения: 4 138
доста неща съм пожелавала. ама не си падам някой моите да пожелава #Cussing out

# 5
Пожелавала сам  и ги имам newsm78 досега де newsm78
дано и занапред Joy

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм пожелавала жената или добитъка на ближния, опази Боже!... А брои ли ако пожелаеш ближния? Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 990
И аз не съм от най-праведните  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 1 098
И на мен ми се е случвало да си пожелая по нещо ... Ама аз не бих искала да съм от страната на "ближния" все пак  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 830
Нямам криле,и не съм ангел Mr. Green

# 10
Не съм пожелавала, нямаме хубави комший, нито харесвам мъжете на приятелките ми Wink
Но вижте новият колега, с удоволствие бих го откраднала от жена му, за малко. Mr. Green
После ще и го върна чист и неопетнен Grinning

# 11
  • Мнения: 2 196
Пожелавала съм си. Blush

# 12
  • Мнения: 2 495
Даа-мъж Laughing Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Пожелавала съм и съм го имала,за ада съм май. Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 1 479
Пожелавала съм доста неща като на ближния, и съм ги получавала  Simple Smile Веднъж, преди мноооооого време, пожелах гаджето на една приятелка   Blush  и го получих  Blush Blush Срам.

Общи условия

Активация на акаунт