Слушалки без кабел

  • 720
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 399
Ползва ли някой от вас слушалки с микрофон (headset) без кабел за телефониране през компютъра? Можете ли да препоръчате модел и на какво разстояние от компютъра можете да разговаряте без проблеми? Има ли модел от който не сте доволни?
Много ще съм благодарна за отговорите ви. Ние търсим в момента такива слушалки, но сме много затруднени, защото в магазините не дават почти никаква информация за тях, а в интернет информацията е доста разнопосочна.

# 1
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Трябва много да се внимава с тези слушалки - за марка не мога точно да кажа, но ако искаш ще попитам моя приятелка - която подари на мъжа си такива - 1 седмица големи проблеми - слушалките пръщяли, много зле били - и ги върнаха в Магазина - смениха ги с друга марка, но аз така и не си направих труда да запомня марки:oops:. Чуваме се често и ще я попитам ако не ти е спешно Peace

# 2
  • Мнения: 3 388
Аз ползвам такива на Logitech bluetooth- слушали и микрофон в едно. Издържат около 8 часа разговор и после си ги зареждаш. Моите стават за работа с Уиндоус, Линукс и Макинтош и за разговои по мобилен телефон. Много са удобни, защото си вършиш неща у дома и едновременно с това бъбриш  Wink

# 3
  • Мнения: 4 399
Много ви благодаря за отзивите!  bouquet

dezita, мен ме интересува всякаква информация, включително и отрицателна за да знам какво да не купувам. Затова ще съм ти много благодарна ако питаш приятелката си от кой модел и марка не е доволна.

sonita, точно нещо такова търсим и със същата цел, да мога да говоря докато тичам след детето. Един от моделите на които сме се спряли за момента е на Logitech и при всички случаи трябва да е  bluetooth с адаптор с който да се върже към компютъра. Кой модел точно е вашия и на какво разстояние от компютъра можеш да говориш без проблеми? Може ли да се говори от съседни стаи? Какво е качаеството на звука? Благодаря ти предварително!

Общи условия

Активация на акаунт