Помоооощ момичета! Помагайте!

  • 782
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
Имам спешна нужда от помощ. Проблемът ми е следният. Преди две седмици ходих на фризьор и си обезцветих косата. След което си я боядисах с боя и стана платинена, много хубава. Да, обаче тази вечер съм на банкет и реших, че трябва малко да подсиля цвета за да съм още по-красива. И понеже съм много хитра реших да не си горя отново косата с боя - да й го спестя този път - купих си оцветител за бели коси - сребро. Дотук добре ... да обаче кой да ми каже че оцветителя трябва да се разреди?????? А и на кутийката не пише. Та намазах се едно хубаво и сега резултата е невероятен - косата ми е на сини петна. Кажете момичета как мога да го сваля това грозно синьо.... не ми харесва .... не мога да се появя така. Ако се боядисам отново с онази хубавата боя дали ще неутрализира този грозен син цвят.

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мило момиче,с косата шега небива!!! Не прави повече експерименти,а отивай при някой добър фризьор-имаш време до вечерта!!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Бягай при някой фризьор! Дано той успее да оправи нещата.  Peace
И аз навремето си правих таквиз експерименти, докато косата не ми окапа!!!

# 3
  • Мнения: 703
Оцветителите падат след няколко измивания!Ако искаш я поизмий няколко пъти,сложи и силна маска,може и да стане!В краен случай,наистина фризьор само може да ти помогне-с някой мат да ти сложи само отгоре!Успех и весело парти!

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Уф, незнам какво да ти кажа. И аз бях направила същия номер преди време #Crazy Добре че не ми се налагаше да излизам. Падна оцветителя, да не те отчайвам но след повече време отколкото предполагах, като имаш предвид че си мия косата всеки ден. Вече знам , че се слага по малко ама парен каша духа Tired

# 5
  • Мнения: 764
Направи си маска с жълтък,от него и от измиването пада боята!Моят съвет е да не я пипаш повече,за да не я унищожиш.Ако не падне цветът си направи прическа от типа прилепнала по черепа,за да не си личи.

# 6
Ох, страхотни сте момичета! Благодаря Ви за съпричастността.   bouquet Ами ще пробвам довечера това с маската с жълтъка и после в банята ще я поумия няколко пъти пък дано падне ако не цялото, поне да не е толкова ярка. newsm78 Ще пробвам и да залижа косата с гел. Утре ще ви кажа какво се е получило. Стискайте ми палци. Дано да проработи! И повече никакви такива умни решения  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт