ЗА ВСИЧКИ ВАС!!!

  • 815
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 259
Мили момичета и момчета от този подфорум,искам да ви пожелая от цялото си сърце да  посрещнете с много усмивка и широки души предстоящите празници.
Знам ,че на повечето от нас ни липсва пълната радост,но нека не се отчайваме.Това само ще ни попречи по стъпките напред.Искам всички да имаме повече вяра , да сме по добри към себе се и към оклоните.
А догодина newsm30 !
Весело посрещане santa2 на Коледа и Нова Година от мен!!!

# 1
 и аз пожелавам на всички това за което мечтаете да ви сполети и весели празници. усмивки, любов и хубаво настроение от мен........ Simple Smile
luvbed
preggo
newsm30 smile3504
нека това е нашият път..................

# 2
  • Мнения: 136
Много мило Grinning
С найдобри пожелания и от мен newsm51

# 3
  • Мнения: 1 555
И аз пожелавам през Новата година много здраве и разбира се много бебоциииии  newsm51 twin_neutral

# 4
  • Мнения: 1 546
Присъединявам се към пожеланията!Пожелавам на всички момичета сладки бебоци в коремите скоро, много здраве и усмивки!
И искам да благодаря на всички вас, сладурани, които ми помагахте да се ориентирам в объркания си цикъл, които ми давахте съвети и ме изслушвахте, когато имах нужда!  Hug

Lali, Polar Fox, вие сте страхотни! newsm20

# 5
  • Мнения: 4 324
Знам че някои момичета няма достъп до интернет през почивните дни и за това сега ще пожелая на всички:

ВЕСЕЛА КОЛЕДА И СБЪДВАНЕ НА ВСИЧКИТЕ ВИ МЕЧИ. ДОГОДИНА ДА СТЕ С ЕДНО ЧОВЕЧЕ В ПОВЕЧЕ Simple Smile

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ МОМИЧЕТА Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 226
Весела Коледа и Щастлива нова година и то мен!Подаръците на съдбата идват неочаквано!

# 7
  • Мнения: 122
И аз да се присъединя към топлите пожелания отправени по-горе - Весели празници на всички,желая ви много здраве и усмивки,и дано Новата 2007 година донесе на всички ни по едно бебче(а защо не и две Wink ) Стискам палци!!! Praynig

# 8
  • Мнения: 7 716
Весели изненади! Laughing

# 9
  • Мнения: 110
ВСИЧКИ НЕСБЪДНАТИ МЕЧТИ ТАЗИ ГОДИНА ...... ДА СЕ СБЪДНАТ ПРЕЗ СЛЕДВАЩАТА ....ЗДРАВЕ ,УСПЕХ И МНОГО КЪСМЕТ ОТ МЕН!  bouquet newsm81 EFP luvbed txtloves smile3501

Общи условия

Активация на акаунт