пак шампоан оцветител- спешно

  • 2 201
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
здравейте, извинявам се че пускам нова тема, но спешно ми трябва препоръка за марка шампоан оцветител  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 9 095
благодаря ти  bouquet, понеже следобяд тръгвам да търся и ми се ще да събера идеи Peace

# 3
  • Мнения: 2 414
От професионалната серия на Лореал-20 лв е 200мл Peace
Страхотен шавпоан-има го в доста цветове.

# 4
  • Мнения: 9 095
благодаря, а във Варна къде мога да го намеря този на Лореал?

# 5
  • Мнения: 2 414
Ами във фризьорските салони,но незнам къде точно понеже съм от София Embarassed

# 6
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз съм на кичури(светли), но сега за празниците искам да взема шампоан оцветител и да ги направя червени, като се надявам другата ми коса(тъмна е) да не се промени много.
 Дали ще стане?

# 7
  • Мнения: 9 095
ще обикалям значи днес да питам, а ако някоя от вас се сети къде във Варна има ще съм благодарна Peace

# 8
  • :)
  • Мнения: 337
Не знам, според мен е по- добре да си купиш една качествена боя за коса, отколкото да се мажеш с шампоан оцветител. Аз съм ползвала и двете, опитвала съм с Палет, не съм очарована... Косата ми е суха, а след това стана като четка, не знам защо при положение, че шампоана е без амоняк. А с Бг продукти за коса, честно да си кажа не смея да рискувам. Предпочитам да се боядисвам с Лореал или с Вела, може да е по- рядко, тъй като са по- скъпи, но са и доста по- качествени! Целувки и дано съм ти била полезна!

# 9
  • Мнения: 2 550
Аз съм ползвала Лореал - Кастинг и останах доволна.
Без амоняк е. Косата не ми се изгощи.

# 10
  • Мнения: 9 095
момичета, много сте мили, но става въпрос за милото, а той се подстригва по- често отктлкото ще ползва шампоана, така че ми се стори по- удачен варианта за шампоан, дано намеря днес на Лореал някъде, ако не ще взема Палет, че му обещах Peace

# 11
  • Мнения: 27 524
Аз съм ползвала Лореал - Кастинг и останах доволна.
Без амоняк е. Косата не ми се изгощи.

Маре, безамонячните бои и шампоаните-оцветители не са ли съвсем различни неща?  Thinking
На боята на Лореал Преферанс също пише шампоан, ама си е боя.

# 12
  • Мнения: 9 095
момичета, благодаря за съветите, но вече реших на Eugene Perma, довечера ще мина да я взема и ще ви кажа какво е станало Peace

# 13
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аз съм на кичури(светли), но сега за празниците искам да взема шампоан оцветител и да ги направя червени, като се надявам другата ми коса(тъмна е) да не се промени много.
 Дали ще стане?

Ще стане , със сигурност. Аз съм си я правила така преди време Wink

# 14
  • :)
  • Мнения: 337
момичета, благодаря за съветите, но вече реших на Eugene Perma, довечера ще мина да я взема и ще ви кажа какво е станало Peace
Чакам резултат! Peace

Общи условия

Активация на акаунт