Варна

  • 1 275
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 919
И аз мога да се похваля, че идвам в отбора на августските мами.Ходих 2 пъти на преглед за да се разбере дали съм бремена или не .Последната ми МЕН беше на  09.11. На 29 пак съм на преглед но не ми харесва докторката....вместо да ме окуражава непрекъснато ми обяснява, да не се радвам защото до 3 месец можело да се махне, ако съм настинела трябвало аборт да правя.....само негативни неща ми говори Sad.Иначе всичко ми е наред,  при прегледа не е казвала, че имам някакъв проблем.Не ми е казвала в коя седмица съм....бих искала да я сменя, дори никакви изследвания не ми е пускала.Бихте ли ми препоръчали някои  от Варна.....на 29 иначе трябва да отида отново при нея на преглед. Благодаря ви предварително Simple Smile

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 11:25 от galentinass

# 1
  • Мнения: 265
Горещо ти препоръчвам д-р Алфред Якуб в курортна поликлиника. Ако искаш тел. пиши ми на лични.

# 2
  • Мнения: 170
Здравей , коя е тая  лекарка ?Много ме яд на такива  #Cussing out , а уж професията им била хуманна и  се предполага , че трябва да помагат на хората!С първото си дете и аз попаднах на един такъв който ми говореше , че не се виждало добре , било прекалено малко и най - вероятно нямало да издържи.Е слава богу детенцето ми е живо и здраво и карах една много лека бременност.Пожелавам ти и на теб същото  Hug.Кураж и потърси друго мнение!

# 3
  • Мнения: 170
А , забравих да ти пиша за лекар .Аз лично съм много доволна от д-р Даниела Станева - Майчин дом .Изключително приятна личност ,усмихната и не ти говори със сложни медицински термини.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Здравей!
Честито  EFP. Предполагам, че докторката е искала да ти каже да се пазиш, че сега върлуват всякакви вируси, по принцип са много малко лекарствата, които могат да пият бременните, а пък до 3 м. почти нищо, но има някой хора, които просто не могат да поднесат правилно информацията. Предполагам, че не го е направила от лоши чувства, но е така - след 3м. те регистрират като бременна, правят ти картон и т.т. Лека бременост и се пази наистина!  bouquet

# 5
  • Мнения: 817
Аз съм бременна в края на 6-ти и ходя при Силвия Иванова от АГ.Много съм доволна от нея.Не знам дали щяхме да стигнем до тук с бебо ,ако не беше тя.Преглежда всеки петък в частния си кабинет в АГ,само че не работи със здравната каса от 14часа.
Леко бременеенеееее

# 6
  • Мнения: 1 919
Ами ходих в МД при д-р Ц. Великова, аз не отричам че е добра но просто мисля , че подхода малко и куца.Мисля да отида на 29.12 и ако пак не остана доволна...ще я сменя.Благодаря на всички за помоща Laughing Hug

# 7
  • Мнения: 163
Не се притеснявай ако настинеш, всичко е нормално ако температурата ти не надвишава 38 градуса, пий много течности, чайчета, яж грейпфрути, и не пий никакви лекарства, аспирини или фервекси, последното е само в краен случай, ако имаш висока температура. Аз бях бременна по същото време миналата година и в началото постоянно страдах от настинка, но с тези тривиални средства се оправях Simple Smile. Най-важното е да се пазиш и да не ходиш на места където има потенциални "заразители", абе пази се. Ако някой ти кихне насреща или не се чувстваш добре можеш да изпиеш една ампула Вит.С, но внимавай! само до 2 на ден.
Желая ти много положително емоционална бременност и разбира се августовско слънчице  Heart Eyes
Изследвания в началото няма, чак в 3 месец. Аз бях при Капка Атанасова, много е внимателна, но има доста пациенти  Peace

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 13:11 от marisha77

# 8
  • Мнения: 1 448
Великова? Пазя страхотни спомени от тази жена   bouquet Ами така и така ходиш в МД - препоръчвам ти др Д. Корновски, ако нямаш нищо против да е мъж де  Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз ходих на консултация при д-р Петинка Цветкова. Супер е , предразполагате и ти обяснява всичко спокойно.Работи и с здравната каса, а раждах при д-р капка Атанасова от МД и тя е добър специалист.

# 10
  • Canada
  • Мнения: 649
Аз ходих при доц. Янева в майчин дом. Тя е страхотен диагностик. Имах известни проблеми със задържането на плода но с нейна помощ, всичко се оправи и си имам момиченце.

# 11
  • Мнения: 364
Д-р Капка Атанасова в Майчин дом - следи ми бременноста и раждах при нея .Страхоте професионалист , доста е натоварена наистина и на консултациите винаги съм влизала с 1 час закъснение.

# 12
  • Мнения: 1 425
Леле каква е тая лекарка?
Аз ходех при д-р Петинка Цветкова. Невероятна е, много внимателна, всичко ти обяснява подробно. Бях в края на 4 ия месец когато ми каза, че бебето е момче и позна. Иначе раждах в АГ болница с д-р Атанасов, от когото също съм много доволна.
Лека бременост и се пази.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 634
Горещо ти препоръчвам д-р Алфред Якуб в курортна поликлиника. Ако искаш тел. пиши ми на лични.

Аз също ти го препоръчвам-много съм доволна от него,ако пък решиш да ходиш в Майчин дом ти препоръчвам доц.Янева-раждах при нея и съм доволна.
А поведението на твоята лекарка и нещата които ти е казала няма да ги коментирам.
Успех и ти пожелавам лека бременност.  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 919
 Hugблагодаря на всички за отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт