Столче за хранене,каква марка?

  • 1 014
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
каква марка столче за хранене и с какви екстри трябва да бъде или по точно кое е най важното за едно столче?

# 1
  • Мнения: 197
Нашето е на Чиполино с колелца, може да се превърне в ниско детско столче. Според мен столчето трябва да отговаряна следното: да има колелца, да е стабилно т.е. добре обезопасено(най-важното), да се почиства лесно, да е леко, да не заема много място. Не държа на това да има различни позиции, люлки и т.н.

# 2
  • София
  • Мнения: 903
Нашето беше на Bertoni, сгъваемо. Не помня точно модела, но се сгъваше и заемаше много малко място. ( поради тази причина го и купихме).

Но ако имахме повече място бих купила от онези, които са дървени и са комплект с масичка. Една приятелка имаше, много бяха удобни и сега, когато детето й вече е по-голямо ги използват като столче и масичка, на която детето много обича да седи.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 634
Като препатила ти препоръчвам да има колани и през раменете,защото нашето няма и се наложи да купим друго столче защото дребния  започна да излиза от него(стария стол имаше колан само през кръста).

# 4
  • Мнения: 1 111
  И тук важи правилото, че най-скъпите са най-добри.Поне най-красиви. Laughing

# 5
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Нашето е на Пег Перего и съм много доволна.Според мен е важно да е с колела.Така много лесно се премества и е невероятно удобство.Позициите на облегалката се ползват първите месеци.Аз например съм ги ползвала само 6-ят месец.Другото,което много ползвам е сгъването.Така лесно се пренася столчето.Тъй като аз живея в къща и държа малкият да седи с нас на масата,то всяка събота и неделя за обяд го пренасям на другият етаж,а лятото го слагам в градината.Благодарение на колелата много лесно го придвижвам заедно с детето до мястото,което е необходимо.Аз съм за Пег Перего,а и дизайна не е за пренебрегване.

# 6
  • Мнения: 8 505
Ти сама трябва да прецениш какви екстри искаш да има.
Аз исках да е с колела,за да е лесно подвижно,да е с махаща се табла и с възможност за корекция на височината-и двете за да може да се храни с нас на масата,а не да е изолирана.Избрах Гранд комфорт на Чиполино.

# 7
  • Мнения: 3 457
ние сме със чико хепи снак,с хипопотама Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 922
Аз ползвах Чиполино гранд комфорт. Удобно за детето и лесно се сгъва.

# 9
  • Мнения: 151
И аз имам същия въпрос,незнам какво да избера.Това,че е скъпо не означава че ще ми върши най-добра работа.

Общи условия

Активация на акаунт