Весело посрещане на празниците!

  • 1 755
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 332
Весело посрещане на Коледа и Нова година мили майки!Пожелавам ви само усмивки,настроение и положителни емоции.И нека Новата година ни донесе здраве/за нас и малките  ни ангелчета/и повече радост в сърцата ни. Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 6 477
Благодаря! И от мен весели празници, усмивки, слънца и сбъднати мечти!  bouquet  bouquet  bouquet С пожелание да вземем пак да направим някой бирен купон в скоро време! Hug Hug

# 2
  • до канала
  • Мнения: 518
благодаря весели празници и от мен baloni santa2  madnoel People Santa Close-mas: Nature Snowman Nature Snowman

# 3
  • Мнения: 2 956
Весели празници на всички и от мен   bouquet много здраве, щастие и усмивки през новата година  Hug   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 809
И от мен весели празници!На Коледа ставали чудеса....пожелавам на всички Новата година да е изпълнена само с чудеса и много положителни емоции!Здраве и късмет! Hug

# 5
  • Мнения: 1 023
много топлина и уют, не само по празниците.
много усмивки и хубавини.
целувки и прегръдки на вси4ки.

# 6
  • Мнения: 1 652
Желая на всички да посрещнат празниците с радост и светлина в душите! И да запазят частица от тази радост през цялата следваща година! santa2 Nature Snowman Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

# 7
  • Мнения: 3 634
ВЕСЕЛА КОЛЕДА с пожелания за едно 4удесно бъде6те за вас и децата ви от нас.
Оби4ам ви   bouquet santa2

# 8
  • Мнения: 2 327
Весела Коледа и успешни приготовления за Новата година Simple Smile

# 9
Честито Рождество христово!

На Коледа небето се отваря за праведниците.
Можете да си пожелаете каквото поискате, желанията се сбъдват. Simple Smile)

Много целувки и от мен Heart Eyes Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 023
На Коледа небето се отваря за праведниците.
Можете да си пожелаете каквото поискате, желанията се сбъдват. Simple Smile)


изпредварително да кажа: офф, зака4ка, та:

тука по презумция пишат грешници, та надали за "тях" ш се отвори небето.
ма след неколко си кръга из ад-а в 365-дневна цикли4ност, току-виж ги преместили при праведните, без да разберат.
и щот не разбрали, та пропуснали да си пожелаят...

милк - до са не е знаела такива неща, ма от другата коледа със цял списък ш си пожелава - не се зане кога ш я за4ислят към добрите...
* искай самолет, за да полу4иш балкан4е  Laughing Sunglasses

# 11
  • Мнения: 1 732
На Коледа небето се отваря за праведниците.
Можете да си пожелаете каквото поискате, желанията се сбъдват. Simple Smile)


изпредварително да кажа: офф, зака4ка, та:

тука по презумция пишат грешници, та надали за "тях" ш се отвори небето.
ма след неколко си кръга из ад-а в 365-дневна цикли4ност, току-виж ги преместили при праведните, без да разберат.
и щот не разбрали, та пропуснали да си пожелаят...

милк - до са не е знаела такива неща, ма от другата коледа със цял списък ш си пожелава - не се зане кога ш я за4ислят към добрите...
* искай самолет, за да полу4иш балкан4е  Laughing Sunglasses

Милк, и аз ше дода бе душата! При праведните...ако дават нещо... newsm78

# 12
  • Мнения: 357
Весели празници на всички! Аз също се присъединявам към пожеланията за здраве, усмивки и сбъднати мечти и  дано Дядо Коледа освен за  дечицата да остави под елхата и по нещичко и за мамите! Wink

Общи условия

Активация на акаунт