ваксинация

  • 1 032
  • 10
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
къпете ли бебето след ваксинация, казаха ми че може да се разболее и 3 дена да не го къпем

# 1
  • Мнения: 7 723
Единствено съм пазила от намокряне мястото на убождането Peace

# 2
  • Мнения: 1 877
Зависи каква е ваксината.Тази от ДТК не трябва да се мокри бебето един ден,а за другите питай педиатъра

# 3
  • Мнения: 6 164
Да, избягвахме, 2 дни след ДТК и 1 след Противохепатитната.

Няма да се разболее, а се избягва с цел, че не е препоръчително затоплянето на мястото на убождането.

# 4
  • Мнения: 9 050
Аз пък си го изкъпах вечерта след като му направихме ДТК ваксина и не е имало никакъв проблем. Не знам дали е от самата ваксина ( защото аз тази, която я плаща здравната каса, не се престраших да я ползвам и купих ваксина ), но вечерта дори и зачервяването беше минало. Не е имал сина ми нито температура, нито нищо. Сега, на 3-тия месец пак си направихме от същата ваксина и пак нямаше проблем с къпането.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 609
Само вечерта след ДТК,след хепатитната няма проблем така ни каза педиатъра

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Zina откъде се купува другата ваксина и колко струва

# 7
  • Мнения: 5 362
къпете ли бебето след ваксинация, казаха ми че може да се разболее и 3 дена да не го къпем
3 дена? #Crazy
В деня на ваксината не сме я къпали цялата,а само дупето.На другия ден вече си я къпем без проблеми.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Не съм къпала само в деня на ваксинацията.От следващия ден всичко си е постарому.

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
Не съм къпала само в деня на ваксинацията.От следващия ден всичко си е постарому.

м да и аз така по препоръка на доки...

# 10
  • Мнения: 3 695
Не съм къпала само в деня на ваксинацията.От следващия ден всичко си е постарому.
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт