Отзиви за "XENICAL"

  • 22 391
  • 35
  •   1
Отговори
  • :)
  • Мнения: 337
Момичета, една позната използва Ксеникал за отслабване и наистина за 2 месеца е свалила едно 10кг, ако не са и повече! Разликата е видима, направо съм във възторг!!! Някоя от вас пробвала ли е? Едва се сдържах да не си го закупя на път към вкъщи... Rolling Eyes Споделете впечатления! Поздрави! Peace

# 1
  • Мнения: 177
АЗ лично не съм въЗхитена. Пила съм една опаковка и нямаШе никакъв реЗултат. Мойе би всичко е индивидуално. При някои действа, при някои като мен, не.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Пусни на търсачка и ще намериш доста теми в които е нищено за ксеникала. Аз не съм доволна, а да не говориме ефекта, койта се получава от него относно тоалетната  Sick

# 3
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Привет!Не се заблуждавай - #2gunfire #2gunfireксеникала е за хора който прекалено се тъпчат с храна която съдържа много мазнини! Naughty NaughtyНе ме питай за последствията,защото вече година се възтановявам! #Cussing out #Cussing out

# 4
  • Мнения: 27 524
Отрицателни отзиви.
Мъжът ми пи. Вредят на здравето. Опасни са, ако се пият ей така. По принцип не се дават без рецепта, но в Бг...  Rolling Eyes
Не ти трябват  Stop

# 5
  • :)
  • Мнения: 337
Отрицателни отзиви.
Мъжът ми пи. Вредят на здравето. Опасни са, ако се пият ей така. По принцип не се дават без рецепта, но в Бг...  Rolling Eyes
Не ти трябват  Stop
Привет, в какъв смисъл вредят на здравето? Аз нямам кой знае каква нужда от отслабване, но определено има видим ефект от тези хапчета. Друг е въпросът това да не става с цената на здравето. Мерси за инфото. Поздрави и Весели празници! Peace

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
След като нямаш нужда от кой знае какво отслабване защо държиш да вземаш хапчета! newsm78 Ако се храниш нормално така ще ти остържат микрофлората на червата че кръв ще....... #Cussing out и организма се наглася да изхвърля мазнините чрез хапчета,та като ги спреш ще разбереш в последствие Naughty Naughty                   

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Уф хвърлите ме в размисъл,аз съм ги пила и имах ефект но пък не съм забелязала да ми вредят с нещо или каквото и да било отрицателно влияние да имат.
Може би съм късметлийка някаква.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 1 320
Вредни са определено. От медициско лице знам, че може да си докараш рак на червата от прекомерното им ползване.

# 10
  • Мнения: 27 524
Има инфо и статии тук за ксеникала, потърсете с търсачката. Има подозрения, че причинява рак на червата. Мисля, че дочух, че в някои страни даже вече е забранен. Освен в Бг, което не е редно, в другите страни се отпуска сало по лекраско предписание и САМО с рецепта, защото не е безобиден и не са билки за сране. Остъргват червата, променят режимите на стомаха и изхождането, чревната флора. При положение, че има безброй други безобидни варианти за отслабване, не виждам смисъл в тровенето на организма с лекарства, а освен това и даването на много пари.

Да се повторя за ен-ти път - хапче, чай, прах и каквото и да било за отслабване не е измислено още!!!

# 11
  • :)
  • Мнения: 337
Има инфо и статии тук за ксеникала, потърсете с търсачката. Има подозрения, че причинява рак на червата. Мисля, че дочух, че в някои страни даже вече е забранен. Освен в Бг, което не е редно, в другите страни се отпуска сало по лекраско предписание и САМО с рецепта, защото не е безобиден и не са билки за сране. Остъргват червата, променят режимите на стомаха и изхождането, чревната флора. При положение, че има безброй други безобидни варианти за отслабване, не виждам смисъл в тровенето на организма с лекарства, а освен това и даването на много пари.

Да се повторя за ен-ти път - хапче, чай, прах и каквото и да било за отслабване не е измислено още!!!
Добре казано! Мерси Peace

# 12
Дами днес почвам да пия тоя Xenical. Ще му видя действието и противодействието и ще Ви кажа. Искам да отлсабна а с тоя спорт ми писна спорт,спорт,спорт и няма фаида. Не ям хляб,сладки,безалкохолно,пуржено.Абе всичко което е вредно не го ям.Та файда няма.Секи ден 1 час колело,бягане, и пак нишо.Писнами и мисля да се заема с тия хапчета.Ако имате предложения за сваляне на килограми кажете.А да сте чували за новия продукт Медо 5.Много мои приятелки са доволни и са отлсабнали.Но това е дръга тема.Споделете

# 13
  • Мнения: 861
Според лекарско мнение, което съм чула по-добре Ксеникал отколкото Редуктил. Не че го препоръчвам, де. Просто като сравнение. Освен това с Ксеникал казват, че можеш да свалиш около 10% от теглото си, т.е не може да се очакват кой знае какви чудеса, ако кг-те за сваляне са малко.

# 14
  • Мнения: 6 958
Аги ориентирай се към даден хранителен режим и ако искаш нещо за засилване на метаболизма или разграждане на мазнините по добре някоя безвредна и сигурна хранителна добавка от колкото хапчета със съмнителен произход и съдържание  Peace

Има инфо и статии тук за ксеникала, потърсете с търсачката. Има подозрения, че причинява рак на червата. Мисля, че дочух, че в някои страни даже вече е забранен.

Абослютно правилно  Peace

Дами днес почвам да пия тоя Xenical.

с тоя спорт ми писна спорт,спорт,спорт и няма фаида.

Не може да няма полза от спорта... Какво спортуваш, с какво се храниш и колко имаш да сваляш?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт