зъбки

  • 571
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да ви питам, кога започва да излиза първото зъбче?? newsm78
 Александра е на 3 мес. и ми прави впечатление , че дъвчи бибероните и залъгалките. Ичмам усещането , че си чеши венцити. Тя е изцяло на Ам. ПРеди 5 дни прегракна, промени й се гласа, и лекърката каза, че е някъква алергична реакция. Изписа ни капки.  Аз се замислих да не би да е почнало да пробива зъбчи и на това да се дължи промянато в гласа. Не виждам да и е побелял венеца.

# 1
  • Мнения: 326
при всяко бебе е индивидуално, и моето бебе от 3м. се лигавеше и гризеше но първото зъбче изби чак сега в 10м.

# 2
  • Мнения: 46 508
При всички деца е различно, имаи такива, които се раждат със зъб, на други излизат след годинка, но май при повечето се показват към 6-7 месеца Simple Smile

Това, което описваш за дъвченето ми се вижда нормално за всички бебета на тази възраст и не мисля, че е свързано със зъб  Peace
За прегракването- не съм го чула като признак за избиване на зъбче  Thinking

# 3
  • Мнения: 1 369
Много ви е рано за зъбчета още. Има време:)

# 4
  • плевен
  • Мнения: 1 249
И аз мисля,че ви е рано въпреки,че има всякакви случай.На синът ми първото зъбче проби на пет месеца и един ден,а има деца които до годинка са без зъбчета.Все пак наблюдавай,може да те изненада. People Santa

# 5
# 6
  • Мнения: 122
при всяко бебе е индивидуално, и моето бебе от 3м. се лигавеше и гризеше но първото зъбче изби чак сега в 10м.
   При синът ми беше така от рано го дразнеха венците и се лигавеше, но избиха на 11м.

Общи условия

Активация на акаунт