София-Стрелбище

  • 1 441
  • 19
  •   1
Отговори
Ако има мами от стрелбище да пишат

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 20:12 от lora_28

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 576
Здравейте!
И аз живея тук. Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 2 876
Събота и Неделя и аз съм от Стрелбище Joy Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз съм от стрелбище, но съм бъдеща мама - живот и здраве от април. Но всеки ден съм в парка, за да не се залежавам.

# 4
  • Мнения: 138
Като гледам майките от Стрелбище или са най-малко, или са най-срамежливи. И аз съм от Стрелбище, разхождам сина ми сама, защото все не ми идва отвътре да се сдружа с някоя майка. Страх голям ме гони, че ще си говорим само за памперси и пюрета. Макар че, като се замисли човек, за какво друго да ке говори.  newsm78 Вече започвам леко да изпушвам, времето допълнително ме депресира, но да се надяваме, че е временно. Хубав ден на всички и най-вече на мамите от Стрелбище!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 956
Не - мамите от Стрелбище са мнооого - виж какво става в парка. Не можеш да се разминеш от колички и определено са едни и същи, т.е. не са дошли от другаде само на разходка. Само, че вярно го има този момент - на какъв човек ще попаднеш, дали ще ти е интересно или ще е досадно. Нищо не пречи обаче човек да опита - виждаш се с някоя майка, поговаряте и ако не ти допада - казваш "чао че бързам" и после просто не се уговаряте повече. Иначе алтернативата да трамбовам сама парка с години всеки ден и да бутам отегчено каличка ми се струва много по-плашеща от това да рискувам да не ме харесат или аз да не харесам другите майки.

# 6
  • Мнения: 138
Пролет, май и ти ще си имаш овне. Или пък телче?  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 956
Така се очертава - но по-скоро да е овне, защото терминът ми е на границата.

# 8
  • Мнения: 1 328
Хайде да избутам малко по-нагоре темата, всеки ден почти сме в парка:)

# 9
Здравейте, аз съм от Хладилника, но всеки ден сме в парка, ако ме приемете... Simple Smile   хайде да си уговорим срещичка, споделете  кога ви е удобно

# 10
Момичетааааааааааа, къде стеееее, може би във Великденска ваканция??????? Весел и шарен  празник!!!!

# 11
  • Мнения: 474
И аз съм мама от Стрелбище ама с по големи деца на 14г и 7г.Хайде чакам предложения за среща и разходки.

# 12
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
И аз да не накича тук, макар че не съм от Стрелбище. Преди живеех в Стрелбище, сега съм в Лагера, но честичко наминавам към "старата махала", пък и съм на 20 минутки само  Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте,

и аз съм от Стрелбище!
Имам двама сина - на 4 и половина и на 16 и половина.
Честичко сме в парка с малкия Wink

# 14
  • Мнения: 10
Здравейте!
И ние сме от стрелбище и почти всеки ден сме в парка.
Ще се радвам да се запознаеме.

Общи условия

Активация на акаунт