Какъв парфюм? Спешно питане!

  • 2 497
  • 42
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Спешно трябва да си поръчам парфюм, тъй като един приятел си идва от чужбина, но нямам идея какъв да бъде  newsm78 а нямам никакво време да отида до някоя парфюмерия...
Моля, препоръчайте някакъв хубав марков парфюм! По принцип не съм фен на леките, ухаещи на цветя, харесвам тежки аромати.

# 1
  • Мнения: 1 290
Addict na Dior  Heart Eyes

# 2
  • на терасата
  • Мнения: 656
Кажи някои, които вече си ползвала и ги харесваш, за да знаем горе-долу какъв тип парфюм ти допада.

# 3
  • Мнения: 764
ALLURE -Chanel  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 243
http://www.donna.bg/pict/MenPerfumery/DG_Homme_m_big.jpg
http://www.donna.bg/product.php?id=127

С две ръце за този -  Peace Вярно,не е някой нов модел,но е любимият ми!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 326
Потвърждавам:
Addict na Dior
Allure na Chanel
Също и Angel na Thierry Mugler, но е доста скъп.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Кажи някои, които вече си ползвала и ги харесваш, за да знаем горе-долу какъв тип парфюм ти допада.

Нещо от рода на Light Blue на Долче и Габана; 1881 на Черути, но не толкова новият в бордо, а по-скоро като предишния с розовата капачка. Предпочитам италианските пред френските парфюми.
А за Омния на Булгари нещо да кажете?

# 7
  • Мнения: 3 447
Щом ти харесва 1881, вероятно ще ти хареса и Омнията - съдя по майка ми, тя много си падаше по 1881, а сега си е взела Омния. От един тип са. Ама за мен това не са тежки аромати  newsm78 Не знам другите, които са ти препоръчали момичетата как миришат, но може би Омнията е по-добър вариант, по-близо е до изброените от теб.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 476
Омниата сигурно ще ти хареса, но много хора твърдят, че е нетраен  Tired  За мен също парфюмите, които си изброила, не са тежки, особено Лайт Блу-то. И затова  мисля, че Алюр и Ейнджъл ще ти дойдат малко в повече.
Бих препоръчала още Elle на Пако Рабан, Euphoria на C.Klein, Rumeur на Lanvin.

# 9
  • Мнения: 1 243
http://www.donna.bg/pict/MenPerfumery/DG_Homme_m_big.jpg
http://www.donna.bg/product.php?id=127

С две ръце за този -  Peace Вярно,не е някой нов модел,но е любимият ми!!!

Аууу, Нати, извинявай! Нещо съвсем съм се сбъркала. Помислих,че питаш за парфюм, който да подариш на този твой познат! Blush ooooh!

Поръчай си Angel Innocent на Thierry Mugler  Heart Eyes   bouquet

# 10
  • Madrid
  • Мнения: 514
 The One на Долче и Габана е подходящ,щом не предпичиташ леките миризми!За мен е убийствен,това ще ми е подаръка лично на мен! WinkА иначе имам Euphoria на Келвин Клаин,много е страстен! Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
The One на Долче и Габана е подходящ,щом не предпичиташ леките миризми!За мен е убийствен,това ще ми е подаръка лично на мен! Wink

Този не е ли новият, дето го рекламират  newsm78 Хвърлих му око, защото по принцип си имам страст към тази марка...

За мен също парфюмите, които си изброила, не са тежки, особено Лайт Блу-то. И затова  мисля, че Алюр и Ейнджъл ще ти дойдат малко в повече.

Лайт Блу ми се струва тежък може би защото го ползвах по време на бременността и малко в повече ми дойде  по едно време...Даже и сега като ми замирише на него получавам неприятни асоциации - на гадене и неразположения от всякакъв характер... Sick

Благодаря ви за предложенията, момичета... Hug  love001

# 12
  • Мнения: 125
Аз ти препоръчвам Gucci Accenti няма го в България на мен ми го донесоха от Америка много е тежък ще ти хареса

# 13
  • Мнения: 868
Ако обичаш Chanel, Allure, непременно опитаи новия Allure Sensuelle. По-дълбок и по-драматичен е от оригиналния и мъжете го забелязват Simple Smile

Иначе ето някои по-силни, по-тежки, но и модерни парфюми: Прада (2004), не оригиналния! (Този е невероятен, с нотки на гори и пачули) или Прада Интенс (2005).

Le Baiser du Dragon by Cartier е много елегантен (определено не е тутти-фрути) и също обръща глави. 



# 14
  • София
  • Мнения: 1 326
И аз не бих казала, че Лайт Блу-то е тежък, напротив.......и на мен много ми харесва.
Пиши после какъв си си поръчала и дали си доволна  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт