Бременни мами-шофирате ли?

  • 2 265
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Интересувам се понеже всеки ми казва "стига с тая кола че друсаш бебето"и тем подобни глупости!Аз съм в 30г.с.и не виждам защо да не си карам колата newsm12Вероятно като завали сняг ще спра защото все пак-всичко става,ама дано не е скоро.Та какво мислите Вие по въпроса?!

# 1
  • Мнения: 7 474
Аз карах до последно. Може би само последния месец поограничих, че ми пречеше волана на тумбака Laughing

# 2
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
И с първото и сега без ограничения. Зависи кой как се чуства. С първото дори сама се закарах до болницата. Аз предпочитам да шофирам отколкото да ме бутат в градския транспорт.

# 3
  • Мнения: 264
Мъжът ми се опита първия път да ми наложи вето, но втория път хиче и не ми се меси по този въпрос. Лично за мен шофирането из София е твърде голям източник на изхабени нерви (смея да твърдя че съм добър шофьор) та по-скоро мен това ме накара последния месец да шофирам по изключение. Определено съм за карането на кола пред алтернативата градски транспорт. Да не говорим, че седналите баби и дядовци в трамвая си обръщаха главите в обратната посока и се правеха, че не ме виждат, за да не станат случайно... Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
не виждам връзка между двете, поне преди шкембакът да подпре волана....

# 5
  • Мнения: 2 379
Във вихъра си съм! Карам шофьорски курс в момента Mr. Green Laughing
Стига да се чувстваш спокойна и да не ти пречи, определено колата е за предпочитане пред градския транспорт Stop който е нередовен, постоянно има ужасна блъсканица, хората са нечистоплътни и несъобразителни Sick

# 6
  • Мнения: 516
Карах до последния ден Peace  Тези приказки са ми познати ама изобщо не им обръщах внимание. Кво по рейсовете ли да се тъпча Crossing Arms нестава Naughty

# 7
  • Мнения: 3 334
и аз си карах  колата до последно Peace

# 8
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Аз бях пуснала точно такава тема преди  newsm78 около месец,ще ти отговоря че при мен също така се получаваше-този казал,онзи рекъл...Карай си и споко,виж аз в коя седмица съм и не съм спирала  newsm01,а и на бебето му е добре,все ме подритва nuts

# 9
  • Мнения: 693
Аз не съм шофирала защото съм млад шофьор и не съм уверена но ако си караш добре не виждам защо не, то ако вземем за всичко така да мислим - ами ако се случи нещо, тогава не трябва нищо да правим

# 10
  • Мнения: 1 555
Да ти кажа аз не слизах от колата си до последния ден преди да родя ! Колата ми е със спортно ока4ване и си представи как друса на най-малката дупка, но тогава и бебо беше солидарен с мен  Heart Eyes
Определено след 8 месец ми беше доста тежко, но пък бебо много се радваше когато го возих така се премяташе, 4е понякога дори съм пропускала светофар  Laughing

# 11
  • Мнения: 817
И аз си карам постоянно.Мисля ,че шофирането е за предпочитане пред градския транспорт.Само че сега съм много по внимателна Naughty

# 12
  • Мнения: 2 663
Карах си до последно, карах вечерта преди да се приберем и сутринта родих

# 13
  • София
  • Мнения: 1 476
Дали ще караш ти, или някой ще те вози- друсането е едно и също. Аз спрях да карам преди около месец, защото започнах да се нервирам адски от другите шофьори и ме хвана страх да не направя нещо необмислено на пътя...  #2gunfire

# 14
  • Мнения: 9 050
Карах си и аз до последно, защото се чувствах добре. А пък мъжа ми беше най-доволен! Изобщо не се е опитвал да ме спре. Толкова му беше гот да си пийва и после да си има шофьор Simple Smile Ама пък аз сега наваксвам. Милия вече два месеца не е пил повече от една малка бира като сме навън. А как ни гледат по ресторантите! Жената си пие втората голяма водка, а мъжлето на една малка биричка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт