ДЯДО КОЛЕДА дойде и в ДМСГ Св.Параскева!

  • 2 168
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
Извинявам се предварително за дългия, малко холивудски постинг!:-)

Днес Дядо Коледа дойде и в ДМСГ Св.Параскева!!!
Искам да кажа, че цялата организация, подаръци и пр. беше изцяло от нас- не бяхме просто гости-бяхме хората, които обичат тези деца и им подаряват този невероятен празник!
Тържеството мина прекрасно, страхотни емоции, много радост, беше едно от най-хубавите изживявания в живота ми!! НАИСТИНА!
Чувството да подариш на тези дечица късче щастие, да видиш как всяко личице грейва като отвори точно желаният от него подарък не може да се сравни с нищо. В живота ми на пръсти се броят моментите, когато съм плакала от щастие и такова вълнение. Днес беше такъв момент. Heart Eyes
Заслужава си всяка секунда, отделена в усилие това да се сбъдне, всяка не толкова хубава емоция , свързана с подготовката, всяка преглътната трудност!!

Искам тук да изредя и персонално да благодаря на абсолютно всички, които направиха днешния ден възможен!! ПОКЛОН и прегръдка за всички вас!!

На Диди, Чочо, Владо и Синята Фея от детски клуб ПРИКАЗКА БЕЗ КРАЙ (www.prikazka.net), които направиха празника СЪВСЕМ истински- с театър, кукли, палаво джудже и дядо Коледа!! Heart Eyes Heart Eyes



Всички, които изпратиха или дадоха парички за играчките за децата:

по банка-
Евгения и Сашо
Ирина Колдамова
Милена Златарева
Мария Масларова
Антоанета Митрушева
Галина Георгиева
Мая Марашлян
Татяна Тодорова
  bouquet  bouquet  bouquet

На:
Вера Гаврилова и майчето и и Митко Димитров, които ми дадоха парички в брой Heart Eyes
На Катето, тя си знае Heart Eyes (да гушнеш Ени Laughing)

На всички, които които купиха или дадоха НЕВЕРОЯНИ играчки:
Dona
SAFO
Бу
Krisiki
Jullianna
Зъхи
Фукла
Angela
Teo7777
  bouquet  bouquet  bouquet

На:
Nezito, Julliana, 4arlin , кото се включиха в опаковането на 53!!! отделни подаръка!
  bouquet  bouquet

На момичетата, с които съпреживяхме днес прекрасния празник:
Bifana
Lilly
Teo7777
4arlin
Вили
Jen
Yosarian
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 
Нарочно оставям за накрая човекът, който АДСКИ много ми помогна в органанизацията на всичко:
НЕЗИ, обичам те, ти си прекрасен човек, радвам се, че те познавам!!! Heart Eyes Heart Eyes

На фирмите КОМСЕД, Лимекс и ВЕГА Тойс, които ни направиха отстъпки в цените на подаръците.



По банка дойдоха за това тържество 370лв, с които бяха закупени 31 играчки, 24кг захар, 20кг брашно и 15 бр. каши за нуждите на децата.
Останалите играчки бяха закупени с паричките на Митко , Верчето, майка и и моя милост, както и торта Двете фукли за персонала на дома и два пакета кафе. Копие на фактурите и касовите бележки са приложени в албумчето от тържеството Wink



МОМИЧЕТА!! ОБИЧАМ ВИ!!!!!

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 11:19 от Emi

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Еми, много се радвам! Браво на теб - без твоята усилена организация и старание надали душиците щяха да имат такъв празник!
Радвам се, че можах - макар със съвсем малко - да помогна Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 249
съжелявам че нямаше как да дойда Sad-радвам се ,че празника се е получил и дечицата са щастливи-браво момичета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Много се радвам Емка  Hug
Всичко е толкова прекрасно щом са замесени
такива прекрасни хора   bouquet
Ние в Перник преживяхме същата тази радост днес  Hug
Много съм щастлива и пълна с емоции  Hug

п.с. моите гризалки влезнаха ли в употреба  Party

# 4
  • Мнения: 457
Много трогателно си го описала   bouquet

# 5
  • Мнения: 3 835
Emi, и ние те обичаме. Понеже като те видя на живо, надали ще го кажа, ще ми е притеснено, затова ще го напиша тук. Изключително съм щастлива, че те срещнах, и че те познавам, благодаря ти за всичко, най-вече за това, че те има, и че си толкова всеотдайна, мила и добра. newsm51

# 6
  • Мнения: 5 228
Съжалявам, че не бях днес с Вас! Поздравления!

# 7
  • на път
  • Мнения: 2 804

  bouquet  bouquet  bouquet
Просто сте страхотни, невероятни, прекрасни  Grinning  Няма по-голяма радост за дечицата от усмивка, прегръдка, целувка на добър и обичащ ги чавек!!!!!

# 8
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Емка, много ти благодаря!!!
Децата бяха щастливи, а родителите замислени. Аз бях трогната от малките щурчовци повече от всякога.
Ти си едно малко чудо Еми!  bouquet
Каквото и да ви разкажа за това тържество - не мога да ви предам чувствата, които поражда на живо...Просто беше страхотно. Децата трепереха пред мечтаните играчки. Като всяко друго дете. Страхотни бяха и дядо Коледа и Снежанка. Дори най- малките бяха заинтригувани от представлението.

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 21:38 от yosarian

# 9
  • Мнения: 1 878
Звучи страхотно и само мога да съжалявам, че нямаше как да стана част и от това събитие. Поздравявам те Еми и всички други допринесли за щастието на децата - нека има все повече и  повече Хора като вас  и все по-малко тъжни очички Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 2 210

п.с. моите гризалки влезнаха ли в употреба  Party

Юленце, твоите гризалки бяха употребени по предназначение от най-малките шушковци веднага!
Браво за Перник!

# 11
  • Мнения: 7 107
Момичета, вие сте по-ценни от всичко материално.  Heart Eyes
Поклон   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 6 743
Еми,  не знам какво да ти кажа освен  newsm51 smile3525  love001 txtloves Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart txtloves Heart Heart Eyes , за дето направихте всички дечица там   bigdance2 newsm18 Tada dance  ura dazzler1  Party Time newsm32 newsm06 newsm05 1crib , въпреки  1countingsheep morning yu5 .
И на всички други момичета искам да кажа
Мога единствено да съжалявам, че не бях с вас  (още ми е трудно да отида точно в този дом  Embarassed)
Да ви кажа пак момичета
Юле, това се отнася и за теб миличка.Ще го пусна все пак и в твоята тема  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 478
Момичета, вие сте по-ценни от всичко материално.  Heart Eyes
Поклон   bouquet

И аз мисля така   bouquet

Съжалявам, че не успях да дойда... но мислено бях с вас!

# 14
  • Мнения: 6 472
Еменце ти си един невероятет човек! Както и всички, които са помогнали за осъществяването на това начинание Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт