СТАФИЛОКОКИ!

  • 514
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
мами помогнете,
Днес си взех резултатите от вагиналния анализ и са установени наличие на стафилококи,ако има мами които са имали подобен проблем моля да пишат...много сам притеснена.И как точно можеш да се заразиш.Бременна сам в началото на 8ми месец,ако има мами с подобен проблем да пишат какво са им изписали да пият,утре ще нося резултатите на генеколожката си.Ужас!

# 1
  • Мнения: 640
Стафилококите се намират в организма на всеки човек, но са в умерени количества. Когато ти падне имунната система, те се размножават и всъщност тогава се нарича стафилококова инфекция. Т.е. ти не си се заразила сега, а те са си били у теб, просто сега са се умножили. Поне преди години това ми обясниха в Анаста, където се занимават само със стафилококови инфекции. Само с това мога да ти помогна, за другото - гинеколога ти.

# 2
  • Мнения: 230
БЛАГОДАРЯ ТИ

# 3
  • Мнения: 3 405
Около 60% от населението е носител на стафилококи, без да развие инфекция. Това ми обясни лаборантката, която прави изследването на сина ми. При него имаше изолирани в носоглътката. Прави се антибиограма, от която става ясно с какъв антибиотик се премахват.
Само дето временно се махат, а после се заселват пак. При спад на имунитета, както е казала Renie78, атакуват организма.
Иначе човек си ги носи без да се разболява.
Докторът ще ти обясни какво да предприемеш.

# 4
  • Мнения: 230
mnogo se pritesnih za6toto izob6to nqmam nikakvi simptomi i izvednaj bakterii,ujas,blagodarq momi4eta i utre kato govorq s genekolojkata si 6te pi6a

# 5
  • Мнения: 230
hodih dnes i genekolojkata mi kaza 4e nemojelo da e savsem sterilno,i ne e ne6to seriozno.Izpisa mi polijinaks vag.tableti za 6dena po 1 no sled nova godina da gi po4na.pone se uspokoih Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт