Teletubbies-книжки, откъде?

  • 558
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Здравейте, мами!
Виждали ли сте скоро някъде книжки с Телетъбис? Rolling Eyes
Моето момченце много им се радва на телетъбис- свалих му от нет-а и ги гледа, нищо,че са на френски  Laughing
Имаме 3 от човечетата като плюшени играчки (наследени от племенничката ми  Mr. Green)
Четем и 2 книжки с Телетъбис- пак от каката
Искам да му купя цялата поредица книжки,че вече ми се изчерпа въображението да разказвам по двете, които имаме.
Книжките са на издателство "Егмонт" - България, обаче са купувани преди 5 г.  Confused
Дали не сте мяркали скоро такива, или подобни, важно е да са с телетъбис? Praynig

# 1
  • Мнения: 834
Ами newsm78, да не те излъжа, но в МОЛ-а май ги имаше. В книжарницата на последния етаж.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 845
Ето го сайта им-провери в него.
http://www.egmontbulgaria.com/default.htmНа контакти можеш да питаш лично издателството.
Успех.

# 3
  • Мнения: 7 723
Виж и в София- прес. Скоро ги гледах там Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Виж и в София- прес. Скоро ги гледах там Peace
Днес ходих до София - прес.
Голяма лудница и мръсотия  Sick
За съжаление не намерих книжки, ходих и в книжарницата на Егмонт-България, ама ми казаха,че са ги бракували книжките,издадени от тях  Sad
Ще проверя и в книжарница Сиела в МОЛ-а, дано да имат, на което и да е издателство Praynig
Благодяра ви за отговорите, момичета  bouquet
Ако някой е мернал такива книжки наскоро, моля да пише  Praynig

# 5
  • Мнения: 1 114
Преди известно време  видях 3-4 книжки в store.bg и ги поръчах, но се оказа ,че са изчерпали количествата. Явно отдавна не са преиздавани. Ще следя темата, защото и Марти им е фен. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт