Маша с топъл въздух

  • 1 293
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Доволни ли сте ако използвате такава?

Или същата работа върши обикновената четка+сешоар?

Ясно ми е , че няма как да постигна ефекта от фризьорският сално, но... Sunglasses

Ето между какво се двуомя:

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013843
и
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09002839

Благодаря предваритело за всички коментари   bouquet

# 1
  • Мнения: 794
Никой ли не е ползвал такава?... Confused
Дайте някакаъв отзив, че довечера ще закупувам..

# 2
  • Мнения: 5 299
Моя ми подари такава преди 2 год. Нещо не схванах как се използва и така си стои Tired Филипс е, ако има знаЧение.

# 3
  • Мнения: 217
От години използвам такава маша и съм много доволна. Техниката на оформяне на косата се придобива с времето. Аз вече сама се докарвам по-добре отколкото ме прави фризьорката ми  Twisted Evil
Даже мислех тия дни да отскоча до МОЛ-а и да се взема нова маша, че моята е на поне 4 години. Харесах си един модел подобен на първата картинка, цената беше около 124 лв.
Както и да е, най-късно до събота, надявам се, да се сдобия с придобивката и да обменим мнения  Peace

# 4
  • Мнения: 6 164
Майка ми се върна вчера с такава на Bosch, подарък от леля й е май, но още не я е ползвала. Утре ще я боядисвам и ще я пробваме. Със сигурност обаче ще е по-лесно от кръглата четка и сешоара, най-малкото, защото едната ръка е свободна.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Я да се абонирам за темичката и аз съм хварлила око на първата маша, според мен има значние и колко вата е, а тази на Филипс е с най-много 1000W.
Ще чакам да се похвалите и дали си заслужава да си взимам и аз  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз много съм навита на такава маша,понеже след всяко миене на косата ползвам четка и сешуар,и смятам че ще бъде доста удобно.А пък и ефектът би трябвало да е по добър.Братовчедка ми искаше да си поръча тази от Телешопа,която сама се върти и когато се обади й казаха,че не са внесли все още този продукт,а просто са пуснали рекламата да видят дали ще има интерес,представяте ли си. Shocked
Саманта гледам че втората има нещо като дифузер,ако нямаш ще ти бъде доста от полза  като приставка.Незнам и аз коя е по добра,може би е добре направо на място да си ги разгледаш.И после не забравяй да кажеш дали си доволна от постигнатият ефект. Grinning

# 7
  • Мнения: 794
....И после не забравяй да кажеш дали си доволна от постигнатият ефект. Grinning

 Peace

  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Някои взе ли си такава маша, че аз съм се засилила ама искам да чуя дали си заслужава, да не се набутвам аз де  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт