Жартиерите - начин на употреба (петъчна)

  • 16 699
  • 23
  •   1
Отговори
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
В една петъчна тема за чорапите беше станало дума и за жартиери, и аз взех че питах там къде да им намеря закопчалки, че при първия ми нещастен опит да ги пробвам, счупиха се цели 2. Blush
Получих много интересни отговори, щото Мамица много им се беше разлютила на тия жартиери - та с кламер да пробвам, та със свинска опашка... Grinning
Срам не срам ще питам сега  - как се ползва това чудо. Да поясня, че ще се ползват за специални моменти, така че давайте съвети сега :
Какъв е смисъла да се слагат на силиконови чорапи, щото други не знам да продават? newsm78
Свалят ли се, щото не виждам друг начин да се свалят гащи(нали са под тях) Laughing
Кой ги разкопчава? Rolling Eyes
И изобщо развихрете си фантазиите и помагайте Wink

няма да е зле някой ако подшушне и откъде да се снабдя със закопчалки, защото по кинкалериите не са чували за таквоз чудо


# 1
  • Мнения: 46 486
... Кой ги разкопчава? Rolling Eyes ...


Ако се ползват само при секс, гащите се слагат над тях и те самите не се свалят  Mr. Green

# 2
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Мда, логично, но не ми се вързва с естетиката.  Thinking

# 3
  • Мнения: 6 155
Какъв е смисъла да се слагат на силиконови чорапи, щото други не знам да продават? newsm78
Свалят ли се, щото не виждам друг начин да се свалят гащи(нали са под тях) Laughing
Кой ги разкопчава? Rolling Eyes
И изобщо развихрете си фантазиите и помагайте Wink

няма да е зле някой ако подшушне и откъде да се снабдя със закопчалки, защото по кинкалериите не са чували за таквоз чудо




1. Смисълът е визуален Laughing
2. Варианти
- прашки/гащи без дъно под жартиерите  или пък такива с връзки отстрани, които се развръзват  Peace
- гащи Mr. Green върху жартиерите
- без гащи само с жартиери
- гащи под жартиерите и разкопчаваш жартиерите
- гащи под жартиерите и само ги подмръдваш настрани 
3. Ако въобще ще се разкопчават - ги разкопчава този на който му пречат  Whistling
4. За закопчалки питай в магазините за бельо  Rolling Eyes


Прашки без дъно 1 Прашки без дъно 2

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 00:54 от Biby

# 4
  • Мнения: 3 447
- прашки/гащи без дъно под жартиерите  или пък такива с връзки отстрани, които се развръзват  Peace
- гащи Mr. Green върху жартиерите
- без гащи само с жартиери
- гащи под жартиерите и разкопчаваш жартиерите
- гащи под жартиерите и само ги подмръдваш настрани 
Изключително изчерпателно  Mr. Green
Не ги сваляш жартиерите, то се губи смисъла. Оставаш си с тях и задължително с обувки  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 472
Как ще ги сваляте бе!!! Жартиерите си седят на теб! Гащите  с връзчици (може и без, ама аз не съм фен). По възможност се комбинират с високи черни ботуши на ток Mr. Green
Смисълът да се слагат на силиконови чорапи е:
- по удобно ми е (силиконовите понякога се смъкват)
- по секси е

# 6
  • Мнения: 2 196
Никакво сваляне на жартиерите. Naughty
А за да не ти се чупят закопчалките,вземи си такива чорапи:

# 7
  • Мнения: 452
Ах как ми размътихте бремелиннския мозък с тия жартиери.... smile3515. Но ще се пробват задължително след няколко месеца.

# 8
  • Мнения: 920
От огромния ми, но чисто теоритичен опит.
Коланът с жартиери - задължително без гащи, чорапите са по желание, задължително обувки на висок ток както Дона е споменала /а на нея може да се вярва/ които не се свалят, желателно сутиен с дупки за зърната.

Практически опит - боди, красиво с дантели и всичко както си му е редът. Изнервение в редиците  по време на любовната игра - по дяволите, как се сваля тая дрешка. Мъжът е рационално същество - не си пада по изкуствени прегради. 

# 9
  • Мнения: 109
Най- добре не ги разкопчавай Peace
Ефектно е чорапита да са на теб и обувките с тънки токчета също.
Само прашките махаш или отместваш или ти ги късат или...
Но да чуем мъжете все пак....някой меценат...

# 10
  • Мнения: 5 622
Ако слагам чорапи, задължително с жартиери, защото колкото и да са силиконови, ми се смъкват и постоянно трябва да ги вдигам. Голяма досада....  Stop

Ако се ходи с тях под дрехите, не може да са на много къса пола(каквито аз нося), защото всичко се вижда....в случая става само с чорапогащник. Чорапки и жартиерки- само на по-дълга пола, панталон или за домашно ползване....  Mr. Green

На мен закопчалки никога не са ми се чупили  Thinking Може би зависи и от жартиерите и качеството им, не знам  newsm78

По-обикновените нямат панделки на закопчалките- те не са хубави, най-добре е да има панделка, която прикрива самата закопчалка. Стои хем секси, хем прикрива пластмасовата част  Peace

Гащите- под тях. Но е неудобно..вярно е.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Давай само по жартиери и сутиен, без прашки и т.н. Mr. Green.Ще бъдеш по "модата" Laughing .
А може да си вземеш и жартиери, които са без колан (като потник, от който слизат директно закопчалките), ама го обясних...(т.е. да няма препаска).

# 12
  • Мнения: 2 196
Иии,що така от отхвърляте прашката,де?!
Ми то няма да и е завършен ансамсъла без нея.
Аз предлагам изчистен модел,издържан/разбира се/ в черно.

# 13
  • Мнения: 5 577
 Laughing Интересно сайтче е дала Биби, поразгледах - но пак не съм фен на тези неща.  Naughty

Зимата с опасан кръст и чор'погащ, какво  е това чудо?

# 14
  • Мнения: 6 155
Ако слагам чорапи, задължително с жартиери, защото колкото и да са силиконови, ми се смъкват и постоянно трябва да ги вдигам. Голяма досада....  Stop

Ако се ходи с тях под дрехите, не може да са на много къса пола(каквито аз нося), защото всичко се вижда....в случая става само с чорапогащник. Чорапки и жартиерки- само на по-дълга пола, панталон или за домашно ползване....  Mr. Green


Минути за самореклама  Mr. Green ppp

Общи условия

Активация на акаунт