До мамите който са раждали норамално и имат / имали шевове

  • 11 898
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте момичета искам да ви попитам какво мога да пия или да се мажа на 18.12 родих моята принцеса Виктория и ме цепиха и имам шевове нощно време немога да спя изобщо от болка  Cry даите някакъв съвет какво да пия или с какво да се мажа за да не боли толкова много и също така имате ли си на представа след колко дена падат конците Rolling Eyes.Благодаря предварително за отговорите Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2 019
спира да боли след като ти махнат конците,аз когато имах шевове много ми помогнаха свещички профенид в ануса по 1 на 12 часа

# 2
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте момичета искам да ви попитам какво мога да пия или да се мажа на 18.12 родих моята принцеса Виктория и ме цепиха и имам шевове нощно време немога да спя изобщо от болка  Cry даите някакъв съвет какво да пия или с какво да се мажа за да не боли толкова много и също така имате ли си на представа след колко дена падат конците Rolling Eyes.Благодаря предварително за отговорите Heart Eyes


Аз не можех да си седна на Д-то. Единственото,което правех е  промивки със смрадлика - първите дни по десетина пъти на ден,защото много ме болеше. След петия ден спря да ме боли, а конците ми бяха от тия дето си падат самички и не с е налагало да ми ги вадят Peace

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Освен да се поливаш със смрадлика можеш да се пръскаш с Бивацин спрей. Облекчава болката и помага за по-бързото зарастване на раната. Последно знам че струваше около 15 лв.

# 4
  • Мнения: 2 952
Здравейте момичета искам да ви попитам какво мога да пия или да се мажа на 18.12 родих моята принцеса Виктория и ме цепиха и имам шевове нощно време немога да спя изобщо от болка  Cry даите някакъв съвет какво да пия или с какво да се мажа за да не боли толкова много и също така имате ли си на представа след колко дена падат конците Rolling Eyes.Благодаря предварително за отговорите Heart Eyes


 Simple Smile
А гинекологът ти какво те посаветва?

# 5
Аз се промивах единствено със смрадлика,не ме болеше много,въпреки че имах доста шевове.Конците ми паднаха много бързо -до десетина дни. Чула съм за пръскане с Бивацин,но моя лекар ме посъветва да не го правя,защото повечето родилки прекаляват с пръскането и се получавали инфекции.Ще мине и този зор.Успех!

# 6
  • Мнения: 3 092
Първо честита рожба!  bouquet
Да ти е жива и здрава ! smile3522
За конците - ами да болят за съжаление, но мисля че до ден - два ще се оправиш.Промивка със смрадлика и пръскане с Бивацин -но да не се прекалява с него  Naughty помогнаха донякъде при мен .
На 5-тия ден ми махнаха конците и вече се чувствах по-добре , след една седмица сядах внимателно.
Спомням си че се майтапех с момичетата от стаята че като започна да сядам ще ги черпя. cheers
Аз се сдобих обаче с други екстри от силните напъни и мисля че те ми бяха в сто пъти по болезнени от конците. SickДобре че си се разминала без това Peace   

# 7
  • Мнения: 115
Освен да се поливаш със смрадлика можеш да се пръскаш с Бивацин спрей. Облекчава болката и помага за по-бързото зарастване на раната. Последно знам че струваше около 15 лв.
Peace
 Честита ти рожба!   bouquet    Ще мине, само търпение! Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 13 203
Честита дъщеричка!!! Heart Eyes
Мен в болницата ме пръскаха с Бивацин - спрей. Взех си позле и за вкъщи. Правех промивки със смрадлика - за епизиотомия говоря... и после пръскам с Бивацин. Мина ми за 2 дена болката - нощната. После за около 5-6 дни вече си бях ОК. Моите конци бяха разграждащи се и да ти кажа нямам спомен кога и как са изчезнали.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Честито  bouquet
Аз се пръсках с Оксикорд,облекчава веднага.Вечер си правих промивки с тетра

# 10
  • Мнения: 75
Честита принцеска   bouquet

Мен много ми помогна отвара от смрадлика, слагах си я на превръзката.

# 11
  • Мнения: 5 362
Първо ЧЕСТИТО бебче!
Да ти е живо и здраво!  bouquet
Аз имах едни конци,които ми махнаха в болницата,преди да ме изпишат и други,които си паднаха сами вкъщи.Обливането със смрадлика облекчава.
Четох някъде и сядане върху пояс(надуваем)-за да не те боли дупето като си седнала.Аз не съм пробвала,но като се замисля сигурно ще е удобно Peace

# 12
  • Мнения: 284
Може да си правиш бани със смрадлика,поне при мен имаше голям ефект.Слагаш в легена и разреждаш с вода до желаната температура,после сядаш вътре и стоиш докато започне да изстива водата.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Честито  bouquet
Аз се пръсках с Оксикорд,облекчава веднага.Вечер си правих промивки с тетра
Peace
Аз бях и с разграждащи се конци и паднаха много бързо. Вместо смрадника може да се ползва и разтвор с йод, но много слаб - едва да се оцвети водата.

# 14
  • Мнения: 5 391
Моите конци бяха разграждащи се, не са ми ги махали.
Мисля си, че и заради това нямах никакви болки.
Спомням си само, че в болницата ни даваха първите дни на стерилна марля Йодасепт мазило, облекчаваше придърпването.

Общи условия

Активация на акаунт