каша с АМ-как?

  • 1 051
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 289
Извинявам се за малко тъпия въпрос, но как приготвяте каша с АМ? Питам, защото знам, че АМ не трябва да се загрява прекалено, а на опаковката на кашата (смятам да захраня с оризова на ХИП) няма ясни указания.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз затоплям водата съвсем малко, както, когато правя АМ за пиене.  Peace След това слагам необходимите лъжички АМ и започвам да прибавям от кашата и да бъркам, докато се получи необходимата гъстота

# 2
  • Мнения: 27 524
Може и на стайна Т, може и леко затоплено. Както предпочита дечко. При всички положения много топло не бива. Правиш си АМ-то, както ти е казала Джеси и после добавяш кашата, бъркаш и това е.

# 3
  • Мнения: 5 362
Аз затоплям водата съвсем малко, както, когато правя АМ за пиене.  Peace След това слагам необходимите лъжички АМ и започвам да прибавям от кашата и да бъркам, докато се получи необходимата гъстота
И аз така я правех.

# 4
  • Мнения: 2 897
Аз затоплям водата съвсем малко, както, когато правя АМ за пиене.  Peace След това слагам необходимите лъжички АМ и започвам да прибавям от кашата и да бъркам, докато се получи необходимата гъстота

И аз така я правя,не е нужно да е много топло.

# 5
  • Мнения: 289
Много мерси!

# 6
  • Мнения: 266
Аз слагам първо кашата в топла вода и след това 2-3л АМ.  Hug

# 7
  • Мнения: 361
Аз затоплям водата съвсем малко, както, когато правя АМ за пиене.  Peace След това слагам необходимите лъжички АМ и започвам да прибавям от кашата и да бъркам, докато се получи необходимата гъстота
Аз ползвам Милупа, но начина е същия Peace

# 8
  • Мнения: 8 505
Смесвах АМ с кашата,докато са сухи,а след това им добавях топла вода.

# 9
  • Мнения: 2 019
Смесвах АМ с кашата,докато са сухи,а след това им добавях топла вода.
и аз така

# 10
  • Мнения: 532
Аз си правя млякото по нормалния начин и добавям постепенно каша до необходимата гъстота.

# 11
  • Мнения: 273
аз искам да питам ние ще се захранваме с Каша Слънчо и понеже се храним с Фризовом а той е гъст ,можели да се използва другият вид мляко Фризолак.

# 12
Защо да не може?Нали са от една фирма.Правиш АМ както обикновено и добавяш каша,докато стане хомогенна смес.

# 13
  • Мнения: 475
Защо за твое улеснение не купуваш каши,които са с мляко?!Така пестиш време!А пък и съвсем не са по-лоши от тези без мляко,тези на Хумана например са много добри newsm64

# 14
  • Мнения: 6 461
Смесваш Ам с кашата и добавяш водичката.

Аз купувах млечни каши ,така че не ми се е налагало да добавям АМ.

Общи условия

Активация на акаунт