Необичайно кървене

  • 1 305
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
От три месеца сериозно правим опити за бебче, но всичко протича по следния странен начин. Преди цикълът ми варираше между 28 и 38 дни Tired, но последните месеци е точно 32. На 17 или 18-тия ден с овулационен тест отчитам положителен резултат и имам по моя преценка обилна фертилна цервикална слуз, температурната ми графика е двуфазна и до тук всичко изглежда наред. Обаче вече като по часовник на 6, 7-мия ден след овулацията започва да кърви Sad, престава, пак кърви и така докато ми дойде с пълна сила и обилно течение. Не е зацапване, а си е слабо кървене и продължава около 9 дни. Изчетох каквото намерих по въпроса и мисля да изчакам първите дни след цикъла и да направя някакви изследвания. Още не съм наясно какви трябва да са и към кого да се обърна.  Вие какво бихте ме посъветвали? Много ми е болно че нещо не е наред. Толкова силно вярвах че ще успея да забременея бързо и безпроблемно, след толкова дълго чакане. Този път трябва да си призная че шестото ми чувство ме подведе Cry.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравей, на пръв поглед това кървене в ЛФ ми намирисва на нисък прогестерон newsm78 При всички случаи е най-добре да обясниш проблема на лекар и той да те насочи към необходимите изследвания. Желая ти късмет и скорошно забременяване Peace

# 2
  • Мнения: 2 825
Най-вероятно е от прогестерона, но наистина се консултирай с лекар. Дано да не е сериозно, да го оправите бързо и скоро да се похвалиш  Hug

# 3
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Сподер мен проблема ти е хормонален. Чувала съм,че двойки,които много дълго време са се пазили от забременяване после забременявате е по=трудно,но това може да не се касае до вас. Ако имаш някакъв хормонален дисбаланс лекарите ще ти изпишат хапчета и бъди сигурна,че на следващия месец ще се похвалиш с 2 чертички. Имах подобен проблем и за това ти казвам,че е така. Стискам палци всичко да мине добре и чакаме да кажеш какво е станало!  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 35 819
Отивай на лекар и дано да не е нещо сериозно.
Не е нормано да има кървене извън М.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Миличка, отивай на лекар и не се бави повече!
Няма смисъл да чакаш, каквото и да било! След като нещо не е наред, то трябва да се оправи по най-бързия начин.
Нали искаме да си родим здрави и хубави дечица. Затова първо ние самите трябва да сме добре. Така че, тичай към доктора и без повече догадки!
Аз също имах проблем, мислех си какви ли не лоши неща, а то се оказа, че не е толкова сериозно!
Действай!!!
Успех!!! Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Имала съм подобно кървенее при недостиг на прогестерон и причинено от полип /започваше от средата на цикъл, тъмно и оскъдно и продължаваше да началото на М./. Единствено лекар, обаче може да ти каже какво е.

# 7
  • Мнения: 11
Благодаря ви много за отговорите момичета newsm51
Това което предположихте, това явно е и предположението на гинеколожката ми, защото ми предписа Дуфастон. Днес ми направи обикновен преглед и ехограф и ми каза да продължаваме с опитите за бебче, като вземам Дуфастон от 16-ия до 25-тия ден от цикъла. Много се надявам това да ми помогне Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт