Продуктите на Лореал във салоните

  • 2 572
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Здравейте момичета! Много ще съм ви благодарна да ми отговорите на един-два въпроса. Значи реших да си сменя фризьорския салон  и отидох в един където използват само прдукти на лореал! Та искам да питам: по принцип как вървят цените на боядисване с тези професионални бои защото на мен ми взеха 75 лв само за едно мазане на корените! Confused А освен това дали сте доволни от боите и другите им продукти?

# 1
  • Мнения: 167
Миличка ,извинявай,че ще го кажа така, ама направо са те обрали Money
 Мен ме боядисват само с L`OREAL и такова чудо не е било Shocked
 Правя се в сравнително хубав салон в центъра и за пример ти казвам:
 онзи ден ми правиха кичури на всеки ред(отива мн повече материал отколкото при обикновените) и платих 80лв+ дифузер Peace

# 2
  • Мнения: 240
Миличка ,извинявай,че ще го кажа така, ама направо са те обрали Money
 Мен ме боядисват само с L`OREAL и такова чудо не е било Shocked
 Правя се в сравнително хубав салон в центъра и за пример ти казвам:
 онзи ден ми правиха кичури на всеки ред(отива мн повече материал отколкото при обикновените) и платих 80лв+ дифузер Peace

хаха! знаех си! затова и попитах..... а можеш ли да ми кажеш къде е салона в който ходиш? Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 936
аз давам за кичури и изправяне на косата към 45 лв.

боята много бързо ми падна от косата...но това може да се дължи и на домашните маски които си правя напоследък..цената на една боя е 15 лв.

а за другите продукти-използвала съм този който се слага преди използването на пресата,страхотен е!

# 4
  • Мнения: 113
Ох мен вчера ме обраха 130 лв  Close за кичури и отгоре боя L'oreal разбира се, е дълга ми е косата но мисля че сумата не отговаря. Важното е че стана хубаво  Wink

# 5
  • Мнения: 240
Ох мен вчера ме обраха 130 лв  Close за кичури и отгоре боя L'oreal разбира се, е дълга ми е косата но мисля че сумата не отговаря. Важното е че стана хубаво  Wink
е определено и теб са те обрали! Thinking

# 6
  • Мнения: 2 936
Ох мен вчера ме обраха 130 лв  Close за кичури и отгоре боя L'oreal разбира се, е дълга ми е косата но мисля че сумата не отговаря. Важното е че стана хубаво  Wink

е на мен ми взеха 95 лв. за кичури и боядисване с 2 бои,но имаше и подстригване и изпъване...минала съм по-тънко  Joy Joy

# 7
  • Мнения: 113
Стига стига с тези цифри, че вече ми прилоша  Cry, следващият път със сигурност ще сменя салона. За всички от Бургас да кажа, че ме обраха в салон Слава  Twisted Evil!

# 8
  • Мнения: 240
Kamelia77 ако си от София моля те дай ми адреса на този тоооолкова евтин салон и аз да го посетя че ми омръзна вече..... Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 1 434
Подстригване   боядисване и    издухване плюс маска  -50 лв

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Момичета,искам само да кажа,че има разлика в боите Лореал.Тези,които се водят профешънъл са доста скъпи.И не само боите им,а и шампоаните и маските.Аз съм много доволна от тях.

# 11
  • Мнения: 167
Момичета,искам само да кажа,че има разлика в боите Лореал.Тези,които се водят профешънъл са доста скъпи.И не само боите им,а и шампоаните и маските.Аз съм много доволна от тях.
Имено за тях говоря. Забравих да пиша, че в цената влиза и матирне

# 12
  • Мнения: 240
дааа...и аз говорих за тях дано поне наистина да са хубави! Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 9 063
Мале, хора, вие ме шашнахте, какви са тези цени...я кажете какви са цените примерно за подстригване, кичури, изправяне (издухване) и т.н.?
Говорим си за средностатистическия фр. салон, а не някакви префърцунени места, в който отиваш с цяла заплата и излизаш със жълти стотинки и коса, която може да се "получи" и в нормален салон...

# 14
  • Мнения: 240
ами подстригване----според мен от 10 до 20 лв е нормално!
а за кичури---нямам представа как вървят цените! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт