ПОМОЩ ! Може да се наложи за 4-ти път да влизаме в болница

  • 1 046
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Здравейте!
Отчаяно се нуждаля от съвети откносно какво да предприема.
Накратко ще разкажа нашата одисея която се разви да около 2месеца и половина.
Дъщеря ми е на 1г8м след ДТК реваксинация на 05.10 тя направи гнойна ангина. Много тежко я изкара сменихме Аугментин с Клацид който ни оправи. но Остана един гноен секрет да се стича назад. след 2 седмици долу-горе здрави пак вдигнахме утайката до 53 и висока темп., но без диагноза просто зачервено гърло и тогава ми казаха да влезна в болница, за да ни изследват проблема. Влезнахме в детска клиника но там ни слежиха 2 антибиотика без да ни изледват. като попитах какво лекуват ми отговаряха "Тук някъде"(сочеха носа, гърлото)За 6 дни се оправи. Но след 2 седмици ние пак ставаме зле със същите симтоми високо СУЕ и висока темп. Взеха ни пак в болница. Този път ги помолих да я изследват преди да нязначат лечение(помолих една лекарка при каято бяхме ходили на часно иначе никой нямаше да ми обърне внимание). До вечерта и изби секрет от ухото и вече диагнозата беше отит. В продълнение на 8 дни ни изсмукваха секрет от ухото и на тъпчеха(венозно пак с 2 антибиотика Сулперазон и фромилид. Уж се оправихме и5дни след каро излезнахме пак посъщия начин с висока темп и СУЕ ни взеха. Оказа се че има стрптококова инфекция. Значи положението беше толкова зле че се чудеха за операция. 15 дни изкарахме. Долу горе се оправи но аз през 2-3дни и следя СУЕ-то и сега пак започва бавно но сигурно да се покачва. За 1 седмица от както сме изписани от 16 сега е на 30 всеки път се качва с по 5. Левкоцитите не и са много високи но и те са се качили малко.
Незнам какво е това чудо. Този секрет от зад си стои въпреки всичките антибиотици. Но пък спи със затворена уста за да предположа ч е е от 3-тата сливица. Имам чувсвото че се въртя в някакъв омагиосан кръг.

# 1
  • Мнения: 2 211
Може би трябва да се посъветваш с детски УНГ. Доц. Тодоров от ИСУЛ или д-р Едрев от Транспортна болница.

# 2
  • Мнения: 25
Здравей Петя,аз съм майка на 2 момчета   на 3 и на 5 годинки.Големият ми син беше всеки месец на антибиотици,докато не срещнах д-р Спиридонова.Моля те обади и се 0887982401.Тя работи в Хигия в Пазарджик.Успех newsm10

# 3
  • Мнения: 102
Блгодаря!
а имате ли някакви координа ти на тези лекари(доц. Тодоров и проф.Едрев ). Аз съм от Пловдив и не знам как да се свържа с тях.

# 4
  • Мнения: 2 211
доц. Тодоров, частен кабинет- Лозенец, ул. "Димитър Хаджикоцев" №102А тел: 865 1071
всеки делничен ден от 17 до 19 часа. В ИСУЛ му нямам координати.

проф. Едрев - бул. "Мария Луиза" №108 НМТБ "Цар Борис ІІІ"
тел. за записване: 932 3765; 932 3575
прием: вторник от 15 часа

Обади се по телефона и виж какво е положението. Мисля, че като се отнася за толкова малко дете ще ви приемат възможно най - скоро.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт