Рицарки на празничното кантарче - 22.12. докъдето стигне

  • 26 839
  • 891
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 806
Това е нашата празнична тема.
Празникът е навсякъде – в нашите домове, в нашите семейства, в нашите офиси.
Да оставим в изтичащата година всичко мрачно и лошо. Да вземем със себе си само доброто и светлите надежди.
Да посрещнем идните дни с добро настроение.

За празничните вечери - каквото коремчето поиска, но нека да е с мярка. И повечко вода да има в тези дни, че каквото излишество е дошло, по – бързо да си иде.

За режими и прочие – догодина.




Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149172.0

# 1
  • Мнения: 129
Може да продължа тук от предната тема, нали?

Благодаря ти, Аса Simple Smile Надявах се тъкмо ти да ми отговориш. Ще те послушам.

Весело изкарване на празниците! Много уют и любов.

П.П. Разчичитам на вас. Ясно защо, нали Simple Smile

# 2
  • Мнения: 88
Весели празници на всички рицарки и на близките до сърцето им хора! Любов, хармония и добронамерени кантарчета.... newsm51

# 3
  • Мнения: 4 806
Не знам що така не щете новата тема, ами все сте в старата, а?  Thinking В чуденка съм.

За себе си - докато ме нямаше си спазвах режимчето и май съм разкарала 0,5 кг. Това си е направо добре. Ше ми се целите празници така да изкарам, ама спортуването много ми липсваше. Правих някои опити, включвайки малката госпожица - вдигане на дете нависоко, клякане - ставане с дете на ръце, навеждане и т.н., но не е същото Simple Smile Е, поне опитах. Тя, милата, щото не е боледувала почти досега, много мъчно понася болестта. Мисля си, че взе да се оправя, та затуй се завърнах да си довърша работата за годината.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Благодаря ти Ассе,че намери време да пуснеш нова тема
За себе си обещавам да хапвам по малко от това,което не мога да му устоя, че на предишния ми празник се наложи да пия хапчета  за храносмилане, че бях пред умиране
Успех на всички, и да не се разтичате нанякъде сега

# 5
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 418
 Пък аз пиша ли пиша в старата - пак не съм разбрала ( защото темата ми е във Favorites  )
 Но няма да го пиша пак - то си остава там.
Само да добавя към пожеланията :
Нека бъдем по- добри , не само в Коледните дни !

# 6
  • Мнения: 129
Сега видях, че сте писали още оттатък Simple Smile

Благодаря и на вас, Евредика и РосиК  Hug

Може да прозвучи странно, но ви смятам за приятелки Simple Smile Но то е, защото ви чета Simple Smile Нищо, че вие не ме знаете Simple Smile

# 7
  • Мнения: 256
Весели празници на всичкиЖелая много здраве, щастие и любов на всички Two Hearts Two Hearts

# 8
  • Мнения: 4 806
Докато имам мъничко време - да изщракам малко пожелания по клавиатурата, че после не се знае, дали ще мога.

Майче, няма да се засечем предпразнично с теб. Затова малко задочно да си излея мислите. Макар и виртуално, добра среща имахме с теб тази година. А за напред - все добри неща ти желая, много здраве и много радост да те срещат.  Hug Благодаря ти.
Птиче, рицарките не изпълниха заръката ти, ама се чувствам нагушкана от теб.  Hug  От здраве и добро да не се оттървеш. Все така заразително весела да си и платноходката да акустира, закъдето се е засилила. Благодаря ти.
Тони, чака те година с много важни събития. Дано всичко да ти върви по мед и масло (това като пожелание Simple Smile ).   Hug
евридика, пожелавам ти да се нареди животът по най-добрия начин. Мъничето да расте здравичко и да радва мама.   Hug
Танита, много празници в края на годината и все празници в следващата. А в края на другата ще си стоиш права в градския транспорт.   bouquet И стихчетата да не изоставяш, нали?   bouquet
Айя, артистичната ни Рицарка, все хубави радости да те срещат и никакви кравайчета вече, нали?   bouquet
РосиК, малко ти остава, дано лесно да стане. И на теб всичко най-добро ти пожелавам. Очаквам те скоро в четата на задържащите.   bouquet
Мими, здраве на теб и детенцето. Все така бодра и решителна да си.   bouquet
Sunbeam, и за теб мила, всичкото здраве пожелавам, и за детенцето ти. След Нова с нови сили към новите радости в живота   bouquet
Мариетке, сбъдване на мечтите и много бели и радостни моменти ти желая.   bouquet

# 9
  • Мнения: 4 806
Рицарки, а на тези, които съм пропуснала (не е умишлено, съжалявам, но с времето съм много кът) - желая да са много здрави, много щастливи и всичкото добро на света   bouquet

весели празници и много усмивки и незабравими мигове  newsm18  bigdance2  ura  Party Time Tada  costumed034

# 10
  • Мнения: 2 487

     А за теб , Ассе , много , много   love001

# 11
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 418
Асса и на теб само красиви неща да ти се случват и всички неприятни изживявания да останат в миналото   bouquet

Момичета , аз ще драсвам по някой ред и по празниците  Grinning

Тони чакам те  Hug

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте момичета,.
Понеже аз съм си тук на празниците ще во поздравя по нататък.
Днес съм много уморена и нямам настоение за нищо карам си на режима твърдо,но качвам грамета ама си знам защо то вече надолу няма да има май,ама дано де не се оплаквам
Та да ви се похваля на мен Дядо Коледа ми донесе вчера акумулатора ама така е който забравя фаровете,е важното е че май ми донесе и сдин много ценен подарък важното е да не ми го вземе, ама много ще слушкам.
Айде чао че едва гледам вече.

# 13
  • Мнения: 2 956
Ассе много ,много благодаря за пожеланията  Hug както и за отделеното време за новата темичка.   bouquet
На теб желая много здраве, година изпълнена със щастие , любов и сбъднати мечти...и както вече казах,но да повторя- детенце бързо,бързо да оздравява  Hug   bouquet   love001

# 14
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хелоуу-ох вече съм тотално опиянен-таквоз пиене на работа не е било досега, а как успях да се прибера без да счупя бутилката .... Joy
Обичам я тая фирмаааа-та нали цял ден пием и замезваме, по-късно имахме още изненади от шефовете-обадили се на дядо Коледа,че много сме слушали и той дошъл със Снежанка да ни раздаде подаръци-наистина беше много весело, миналата зима пак така, сега обаче бяха допълнили торбичките с още подаръци, единия от които беше пак шампанско.-представяте ли си  още алкохол Joy
Такаа-вечерях вече, сега се заемам да си оправям багажа и мене си,че утре забягвам, по-късно ще мина пак
Ассе благодаря за пожеланията, да ти се връща двойно и много здраве за теб и семейството ти

Общи условия

Активация на акаунт