нормално ли е?

  • 901
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
здравейте! бременна съм в 8 месец-до сега съм с 11кг отгоре.От 2 седмици като легна и след това не мога да стана,едва едва се изправям Sadиначе като се раздвижа мога и с часове да се разхождам.Нормално ли е това newsm78получава се само когато се залежа-вече направо ме е страх да остана неподвижна повече от 10 минути Sad как е при вас?

# 1
  • Мнения: 1 382
Нормално е, понякога и така става , все някой да има да помага.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Качих 30 кг.такова нещо не ми се е случвало Peace!

# 3
  • Мнения: 6 461
На мен ми се случваше и двата пъти когато бях бременна.
Нормално е. Peace

# 4
  • Мнения: 7 723
Съвсем нормално е! Peace
И на мен ми беше нужен кран, за да се изправя Shocked

# 5
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Даааааа и затова е татито - да прави масажи докъто ръцете му отмалеят  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 555
Аз в 8 месец гонех 30 те килограма  #Crazy и при мен беше така, но пък все някакси се изтъркулвах от леглото  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 393
Нормално е и не е свързано непременно с килограмите.Аз качих 16кг за цялата бременност и въпреки това в началото едвам ставах-кръста ме болеше ужасно, а понякога просто блокирах- без да ме боли.По-късно(към 4-5ти месец) ми се "наместиха"кокалите и нямах проблеми до края на бременността.

# 8
  • Мнения: 141
Аз качих около 18 кг за цялата бременност.След 6-я месец започнаха страхотно да ме болят краката.Към осмия месец вече едва ходех.Като се раздвижех нямаше проблем но като седнех след това не можех да стана.Беше ужас но си струваше. 1stroller

# 9
  • София
  • Мнения: 978
Нормално е, не се безпокой

# 10
  • Мнения: 131
И при мен се получава така понякога. Схваща ми се крака и немога да стана лесно.. после като се раздвижа и ми минава.Явно е нормално

# 11
  • до канала
  • Мнения: 518
от 5-я месец бях така но кечих 30 кг Weary

# 12
  • Мнения: 5 362
Да,нормално е. Peace
Аз качих 30 кг и на края вече се търкалях Joy
Явно, от тежестта много ме болеше кръста, и също не можех да се надигна без чужда помощ.Чувствах се като стара баба Grinning

# 13
  • Мнения: 2 952
Нормално е.Мен ме наболява кръста като се изправям и краката  горе('дето са свързани  hahaha по научно му  казано).

# 14
  • Мнения: 2 956
Съвсем нормално е! Peace
И на мен ми беше нужен кран, за да се изправя Shocked
И на мен понякога...но аз пък качих мнооого кг  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт