На колко време сменяте шишетата за АМ?

  • 1 537
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Ние сме на шишета на Авент и се 4удим тука от едно известно време на колко време трябва да се сменят. Айде бибероните пише 4е на месец някъде по хигиенни съображения, ама на шишетата нищо не пише.
На колко време сменяхте шишетата?

# 1
  • Мнения: 6 164
Не съм и не мисля да ги сменям. Thinking Бибероните съм сменяла, заради големината, не за друго.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 157
Не мисля да ги сменям Stop

# 3
  • Мнения: 1 041
Аз използвам шишетата на Чико,но не съм ги сменяла.Сменям само бибероните всеки месец,тъй като са каучукови  Peace

# 4
  • Мнения: 271
Не ги сменям. Е, ако не им приложа "суха стерилизация"/на няколко пъти забравям да слагам вода в стерилизатора за микровълнова/. Иначе бибероните - на всеки месец.

# 5
  • Мнения: 2 936
Аз използвам шишетата на Чико...Сменям само бибероните всеки месец,тъй като са каучукови  Peace

 Peace аз също бях с Чико,но ги смених с Авент към 9-ия месец!
но тези които използвах за сок сменях често,защото се оцветяваха от сока и стояха като захабени.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Аз пък все си харесвам някое ново,но не с хигиенична цел,а просто така-за разнообразие  Laughing

# 7
  • Мнения: 361
Аз ползвам две шишета Чико едновременно - ту едното, ту другото - което хвана. Не мисля да купувам нови Peace

# 8
  • Мнения: 8 505
Изкарах с едни шишета,не съм ги сменяла.

# 9
  • Мнения: 5 362
Само бибероните съм сменяла.

# 10
  • Мнения: 6 461
Сменям само бибероната Peace.
Ако ти се виждат избледнели картинките ,какво пък можеш да си ги подновиш.... Wink
Аз така бях направила ,когато големия ми беше бебче.
Сега не съм сменяла на малкия шишетата.Още сме си с тези които пазарихме като дойде време да раждам.

# 11
  • Мнения: 832
Ползвам на Авент. Сменям ги когато видя че са се захабили, особено това за сока много бързо се захабява от морковите. Бибероните сменям на 3 месеца.

# 12
  • Мнения: 27 524
След около година ги смених. Пластмасовите се сменят, стъклените не е нужно. Пластмасата при миенето се драска, попиват миризми и се наслояват в драскотините много неща, които не могат да бъдат изчистени. По книгите пише по-често да се сменят, но аз годинка си изкарах с едни, след това смених.

# 13
  • Мнения: 1 288
и аз не съм ги сменяла, но пък ние шише ползваме от 2-3 месеца и то само вечер. дори още биберонът не съм сменяла.
ако ти се виждат захабени и надраскани шишетата, по-добре ги смени. и аз знам, че в пластмасата се натрупват разни гадости.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 90
И аз не съм си сменяла до сега шишенцата, но се налага да купувам нови биберони заради разширените дупки.

Общи условия

Активация на акаунт