Кърмене и антицелулитни кремове???

  • 614
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Мажете ли се с антицелулитни и стягащи кремове или е опасно за бебето, ако се кърми?
Аз съм си купила стягащ крем за тяло на AVON, но си го държа в хладилника и ме е страх да го отворя...

# 1
  • Мнения: 1 382
Точно с такъв се цапотя и аз, мисля, че няма нищо опасно

# 2
  • Мнения: 2 553
Зависи какви са съставките.Повечето подобни кремове са на основата на кофеина и не е много препоръчително да се използват по време на кърмене.Знам ли  newsm78

# 3
  • Мнения: 260
и мен много ме вълнува тази тема,
знаете ли дали може да се ползва крема на Vichy докато кърмя? казаха ми, че той е най-добрия за целулит, но в аптеката не бяха сигурни дали мога да кърмя и да се мажа с него.
а от този на АVON изобщо не съм доволна. колкото и странно да звучи, след употребата му имах повече целулит отколкото преди това. като го спрях, ми намаля целулита без да се мажа с нищо Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 019
и аз съм чувала,че не трябва

# 5
  • Мнения: 1 288
на виши кремът наистина е много добър. само че съдържа кофеин. аз лично спрях да го ползвам, докато кърмех. някъде четох, че не било опасно или вредно, но аз така прецених. може би ако на бебето не му действа кофеина, можеш да го ползваш. моята кейти ставаше нервна, щом съм пила кафе, затова и се лиших от крема.

Общи условия

Активация на акаунт