Еротичните танци в Шоуто на Слави!

  • 5 512
  • 94
  •   1
Отговори
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Страаааааааааашни!

Направо ми потекоха лигите по Лилия Иванова, нищо, че съм жена! Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 289
Всички жени бяха невероятниииии   Party

А Метин с прашките ми събра очите  Shocked

# 2
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
На право са такива талнти, всеки сам по себе си е явление!
Метин ми е любимец, има толкова хумор в него, какот и в Живко...
А на Самуелчо не бих му отказала.. един еротичен танц за двама, ако мъ ръзбирате к'во искам да кажа.... Embarassed

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 23:47 от pipi67

# 3
  • Мнения: 5 622
Метин беше върха направо. И няколко от мацките също  Wink

# 4
  • Мнения: 455
Старахотни бяха!  #CrazyСамо ме хвана яд, че Йоана не получи 30 точки.

# 5
  • Мнения: 595
Моят фаворит е Лилия Иванова още от народните танци !!!

# 6
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Старахотни бяха!  #CrazyСамо ме хвана яд, че Йоана не получи 30 точки.
Ами оная недотакована - извинете ме- злобарка от балета не за пръв път се изцепва едниствена с ниска оценка- един път беше дала 4-ка даже.... ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 309
Кога е финала?

# 8
  • Мнения: 172
Той Росен и го заби де като и каза че някои обичат резки танци. Гадничка си е . newsm09

# 9
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946

Май девет седмици бяха, значи остават две.

Аз което бях изпуснала го гледах от тук

# 10
  • Мнения: 952
Той Росен и го заби де като и каза че някои обичат резки танци. Гадничка си е . newsm09
да ама в началото Росенчо даваше ниските оценки,ама сега определено е по щедър. Макар че Йоанка не ми е от любимките,не заслужаваше 29 ама какво да се прави жури Thinking
А понеже Евгени го познавам мога да ви кажа че си е такъв весел и иначе,още преди да се яви в конкурса правеше впечатление на дансинга  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 520
Сега го гледах в Нетера-та.
Тези хора наистина много добре се справят.
Слави накрая каза че още 5 изпита остават.

Мен ми е интересно дали тази Лилия Иванова няма да я добутат и до победителка. Тя действително танцува много добре, но си спомням като беше в Господарите, в конкурса за адреналинки, каза че се занимава професионално с танци и си има своя трупа. ( Пък нали трябваше да не се занимават с танци професионално). Отделно на това там я представяха като племенница на Данчо Лечков. А шуробаджанащината е дълбоко вкоренена по нашите балкански ширини. ( Незнам какви са му отношенията със Слави, ама едва ли нещо са кръвно скарани). Какъв беше тоя анализ къде е в таблицата Лилия.  Rolling Eyes Тъпо стана. Баш все едно се самоубеждават, че не е редно така, да се вземат в ръце.

Йоана наистина много готина беше. Според мен се справи страхотно.

# 12
Направо умрях от яд.До сега не бях  изпускала изпит и точно снощи на най-интерсната задача се заблеях в "Забравени досиета" и като превключих беше почнал "Реймънд".
А иначе моята фаворитка е Лилия Иванова.Много е сладка,мисля,че тя ще спечели,любимка е и на Росен.

# 13
  • Мнения: 5 577
За пръв път го гледам този конкурс снощи, много ми хареса. Супер бяха - ей сега го гледах от нета, дадох 200 МБ, но си заслужаваше. Много,много ми харесват и се радвам да видя трима русенци.

Значи на мен не ми харесаха от жените първата (със стола) и тази с банана.  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 5 362
Снощи успях и аз да ги гледам.Много хубаво играха жените,а от мъжете ми хареса само Метин.
Моята фаворитка е Моника Бабикер Peace

Общи условия

Активация на акаунт