До кога се пие Б9-Фолиева киселина:

  • 1 484
  • 25
  •   1
Отговори
Чета зарлични мнения по въпроса-според някои до 3-ти месец,според други-до 9-ти...  Peace

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 35 814
  3 месеца след забременяването  Peace /до 12 г.с/

# 3
  • София
  • Мнения: 1 368
  3 месеца след забременяването  Peace /до 12 г.с/

# 4
  • Мнения: 5 393
Препоръчва се поне до 3тия месец да се пие, но няма да ти навреди ако продължиш да пиеш и след това.Въпрос на избор.Както пише в статията която Никол е дала-фолиевата киселина е безвреден витамин.

# 5
# 6
  • Мнения: 5 362
Препоръчва се поне до 3тия месец да се пие, но няма да ти навреди ако продължиш да пиеш и след това.Въпрос на избор.
Peace

# 7
  • Мнения: 1 041
Препоръчва се поне до 3тия месец да се пие, но няма да ти навреди ако продължиш да пиеш и след това.Въпрос на избор.
Peace
Това е и моето мнение  Peace

# 8
  • Мнения: 5 026
До 3 месец, но моята гинеколожка ми каза,че мога да продължа да я пия през цялата бременност.

# 9
  • Мнения: 8 505
До края на 3.месец.Но в Матерната,която пих до края на бременността,също имаше малки колчества FA.

# 10
  • Мнения: 2 019
До края на 3.месец.Но в Матерната,която пих до края на бременността,също имаше малки колчества FA.
Peace

# 11
  • Мнения: 1 910
Първите 3 месеца от бременността.

# 12
  • Мнения: 2 956
Препоръчва се поне до 3тия месец да се пие, но няма да ти навреди ако продължиш да пиеш и след това.Въпрос на избор.Както пише в статията която Никол е дала-фолиевата киселина е безвреден витамин.
Peace И аз съм на  това мнение

# 13
  • Мнения: 1 382
И аз я пих до началото на 4-я месец  Peace

# 14
  • Мнения: 189
аз също пих до началото на четвъртия Peace

Общи условия

Активация на акаунт