Торта

  • 3 951
  • 13
  •   1
Отговори
Някой може ли да ми каже, колко калории горе - долу се съдържат в една шоколадова торта (ама с няколко блата, кремче, сметана, всичко) и колко в половин?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Доста, не съм сигурна точно колко, но поне едно 1000калории

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Доста, не съм сигурна точно колко, но поне едно 1000калории
Уби коледното настроение на момичето, но там някъде са калориите  Mr. Green

# 3
Благодаря за отговорите, но това в половин торта или в една торта?  Embarassed
И също така, много ли е, ако един цял ден изядеш само това и нищо или почти нищо друго?

# 4
  • Мнения: 1 354
Това е невероятно много!И цял ден друго да не ядеш,като хапнеш тортата трябва цял ден да ходиш да бягаш из стадионите. Wink
По-добре си направи някакав тип разделно хранене,така ще можеш да си хапнеш торта.
Успех! Peace

# 5
  • Мнения: 1 290
Благодаря за отговорите, но това в половин торта или в една торта?  Embarassed
И също така, много ли е, ако един цял ден изядеш само това и нищо или почти нищо друго?

Калориите са към 600 на 100 гр,ако тортата е 500 гр,то тя е 3000 калории (логично половината на това е 1500),но това са само въглехидрати и то от бързите и се лепват на дупето моментално,така,че си помисли дали си заслужава Peace

# 6
  • Мнения: 1 424
Къде ви е Коледния дух  Laughing Калории смятаме  Laughing
espanola , защо ще ядеш цяла торта? Хапни се 1-2 парченца, не прекалявай  Peace

# 7
  • Мнения: 1 290
Къде ви е Коледния дух  Laughing Калории смятаме  Laughing
espanola , защо ще ядеш цяла торта? Хапни се 1-2 парченца, не прекалявай  Peace

С тоя Коледен дух една година качих 5 кила  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 155
1 парче шоколадова торта /140г/ е 520 Ксаl  Crazy
1 цяла торта /около 1,5 кг е 5580 Kcal Whistling

# 9
  • Мнения: 1 290
1 парче шоколадова торта /140г/ е 520 Ксаl  Crazy
1 цяла торта /около 1,5 кг е 5580 Kcal Whistling
newsm09

# 10
  • Мнения: 1 354
Хайде стига сте се сяпкали вече.Цяла година диети,бягане,ходене ала бала.
Ми то на Коледа и Нова Година ако не хапнем и не пийнем кога?!
Пък и потропвайки хорцето те калорийките се топят ли топят.Няма да се плашите.По празниците-може,а после ще му мислим.  Whistling Blush Crazy Party Stop Flutter Praynig Peace

# 11
  • Мнения: 1 290
Хайде стига сте се сяпкали вече.Цяла година диети,бягане,ходене ала бала.
Ми то на Коледа и Нова Година ако не хапнем и не пийнем кога?!
Пък и потропвайки хорцето те калорийките се топят ли топят.Няма да се плашите.По празниците-може,а после ще му мислим.  Whistling Blush Crazy Party Stop Flutter Praynig Peace
santa2 baloni baloni Close-mas: newsm81  madnoel newsm35 ukliam1  Gift santa2 yesyes kiss dancing baloni

# 12
  • Мнения: 1 354
Радвам се,че поне един е съгласен с мен. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 597
Как само един? И аз съм много съгласна даже...отворих да про4ета теми4ката,4е съм тръгнала да въъртя една торта..и си викам:Я  да погледна,сигурно докато Асето я няма,някой е написал още някоя рецепта...тоз път да не изтърва работата,4е миналият път само 4ух за това...а то какво било?Сметки,калкулации...хай мацки,отивам аз да си правя каквото съм решила,и да знаете,4е сам много съгласна../аз пак да повторя../   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт