КОЛКО ПЪТИ АКА НА ДЕН?

  • 535
  • 11
  •   1
Отговори
НИЕ СМЕ НА 2 МЕСЕЦА,СМЕСЕНО ХРАНЕНЕ. АКАМЕ СРЕДНО 1-ЪЖ НА ДЕН,А ПОНЯКОГА ПРОПУСКАМЕ ЕДИН ДЕН.. НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА ПРОИЗВЕДЕНИЕТО Е ОГРОМНИЧКО!НОРМАЛНО ЛИ Е ТАКА?

# 1
  • Мнения: X
Нормално е, не се притеснявай.

# 2
Цитат на: pepinko
НИЕ СМЕ НА 2 МЕСЕЦА,СМЕСЕНО ХРАНЕНЕ. АКАМЕ СРЕДНО 1-ЪЖ НА ДЕН,А ПОНЯКОГА ПРОПУСКАМЕ ЕДИН ДЕН.. НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА ПРОИЗВЕДЕНИЕТО Е ОГРОМНИЧКО!НОРМАЛНО ЛИ Е ТАКА?

И при нас е същото. Чак дрехите си цапа, а мирише ужасно #Silly .Първият път повърнах......

# 3
  • Мнения: 3 334
да нормално е.Повече от 24 ч. не е нормално.

# 4
  • Мнения: 3 379
Тук ще прочетеш повече, нормално е.

# 5
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Anni
да нормално е.Повече от 24 ч. не е нормално.

айде стига вече глупости
Ненормално било.Сина ми акаше на 4 дена 1 път беше на адаптирано мляко,нито е имал запек,нито корем го е боляло
Чувала съм за бебета на кърма които не акат по 6-7 дена,кое му е ненормалното просто е- усвояват храната.

pepinko спокойно съвсем нормално си ака дедето,когато консистенцията е кашеста,не се мъчи и напъва детето място за притеснение няма

# 6
  • Мнения: 3 663
Цитат на: karla
Цитат на: Anni
да нормално е.Повече от 24 ч. не е нормално.

айде стига вече глупости
Ненормално било.Сина ми акаше на 4 дена 1 път беше на адаптирано мляко,нито е имал запек,нито корем го е боляло

Да де, ама някои бебета се мъчат и ги боли коремчето....

# 7
  • Мнения: 2 596
Абсолютно нормално е, няма за какво да се притесняваш.  Thinking

# 8
  • Мнения: 1 517
Цитат на: T o n i
Цитат на: karla
Цитат на: Anni
да нормално е.Повече от 24 ч. не е нормално.

айде стига вече глупости
Ненормално било.Сина ми акаше на 4 дена 1 път беше на адаптирано мляко,нито е имал запек,нито корем го е боляло

Да де, ама някои бебета се мъчат и ги боли коремчето....

да заради недоразвитата перисталтика ако е както написах по-нагоре без напъване и бебето не се мъчи не е проблем ако не е акало повече от 24 часа Wink

# 9
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Anonymous
Цитат на: karla
Цитат на: T o n i
Цитат на: karla
Цитат на: Anni
да нормално е.Повече от 24 ч. не е нормално.

айде стига вече глупости
Ненормално било.Сина ми акаше на 4 дена 1 път беше на адаптирано мляко,нито е имал запек,нито корем го е боляло

Да де, ама някои бебета се мъчат и ги боли коремчето....

да заради недоразвитата перисталтика ако е както написах по-нагоре без напъване и бебето не се мъчи не е проблем ако не е акало повече от 24 часа Wink

съгласна Simple Smile

Ух, аз бях това Simple Smile все забравям да се логна първо  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 10
  • Мнения: 439
в началото изаквах с термометър на втория ден, после прочетох, че е нормално ако не ака повече време и не се напъва. Сега се случва да не ака и по 4 дни и няма видими проблеми - акото  не е твърдо и излиза лесно... леле как звучи Grinning.  Не се притеснявай

# 11
  • Мнения: 2 051
Акат през ден, някой път през два, в нормални количества и вид, без никакви коремни безпокойства.

Общи условия

Активация на акаунт