Как да разбера в кои месец съм бременна ?

  • 12 338
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 205
Здравеите, Аз съм бременна в 12 сед, това на кои месец отговаря ? Има ли саит или друга информация за това седмиците на кои месец отговарят ? Мерси.  Grinning

# 1
  • Мнения: 305
Мисля че си в средата на 3 месец.Лека и приятна бременност!

# 2
  • Мнения: 1 041
Ето ти малко информация,дано да ти е полезна  Peace
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/643/37/

# 3
  • София
  • Мнения: 1 244
И аз продължавам да си се чудя... Ето това съм намерила:
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=897520

Но пак ми се струва, че има нещо не в ред  newsm78

# 4
  • Мнения: 205
Благодария за информацията и аз мисля, 4е сам в 3 и половина, но как то4но се сменят седмиците по месеци съм 4ела различни мнения и затова питам.  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 253
Това с месеците и на мен още не ми е съвсем ясно. Седмиците ги оправих, но за месеците  Rolling Eyes На няколко места прочетох различни неща и затова си реших, да ги броя така - ако темина ми е на 16-ти, то значи на всеки 16-ти влизам в нов месец. Не знам дали е правилно, но така ми е най-ясно.

# 6
  • Мнения: 1 183
Това с месеците и на мен още не ми е съвсем ясно. Седмиците ги оправих, но за месеците  Rolling Eyes На няколко места прочетох различни неща и затова си реших, да ги броя така - ако темина ми е на 16-ти, то значи на всеки 16-ти влизам в нов месец. Не знам дали е правилно, но така ми е най-ясно.
И аз така Peace

# 7
  • Мнения: 1 288
и аз така ги броях месеците. терминът ми беше на 18-ти и така на всяко 18-то число отметвах по 1 месец.
иначе трудно съвпадат седмици и месеци, особено това че всеки календарен месец има различен брой дни и става една каша  ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 244
Е, нема логика...   33uu
Аз бях решила, че се смятат от зачатието ...
което при мен е на 5-6 ноември, а терминът ми е на 28-30 юли, хайде сега, какво да броя и къде съм??! newsm78

# 9
  • Мнения: 2 379
Аз се ориентирам по лентичките на baby-gaga Wink
Хората вече са го изчислили и бебенцето на лентичката се мести от квадратче в квадратче (които не случайно са 9) според месеците.
Виждам, че точно мамите, които питат как става изчисляването, са си сложили такива лентички Wink
Просто ги наблюдавайте и това е Peace

# 10
  • Мнения: 205
Мерси за отговорите на вси4ки маики  Hug
Аз виждам, 4е долу тикера се мести, но исках да науча пове4е инфо за това как става преместването и в кои седмици. Фил и Аделла дадоха 2 сита и от тях горе долу ми стана по ясно. Мерсиииииииииии    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт