3D

  • 1 568
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
В кои месец е най добре да отида на 3d видеозон?

# 1
Когато пожелаеш.Аз през цялата бременост ходих на 3Д.По- прецизен апарат е. Peace

# 2
  • Мнения: 189
аз ходих в 18 седмица,след това можеш да отидеш на контрола в 32 седмица Simple Smile-виждам че си от Варна(препоръчвам ти Балев) Peace

# 3
  • Мнения: 7 723
В 20-та седмица плодът вече е изцяло оформен, заедно с всичките органи.
Хубаво е тогава да отидеш, че поне ще се успокоиш дали функционират правилно Peace Вижда се даже притока на кислород по пъпната връв..... Shocked
По- рано няма смисъл,освен ако доктора, следящ бременноста ти не те е посъветвал да го направиш Peace

# 4
  • Мнения: 48
А на мен-Уалид.Прегледа бил 30лв.Този Балев къде работи?

# 5
  • Мнения: 125
колкото по-късно толкова по-добре всичко се вижда а и няма смисъл по-рано

# 6
  • Мнения: 205
Mисля, 4е е важно да се отиде между 12 - 14 седмица, за да се огледа навреме бебето за малформации и даун + това се правят вси4ки изследвания за размерите му и дали те отговарят на седмицата в която се намира. На мен ми го правиха в 12 сед. + някакво кръвно изследване БЕТА което е свързано с този преглед. Аз не съм в БГ, и не знам дали там правят тези изследвания, но тук при нас е задължително. Преди това от 4 до 12 седм. имам поне 4 вагинални ултрасона. А В 8 седм пуснах тест за кръв и знам, 4е ще имам мом4е.

# 7
  • Мнения: 48
И аз си мисля че трябва да отида по рано от 20та седмица,защото недаи си боже има някаква аномалия трябва да се знае преди 5я месец.Освен това ще съм по спокойна,защото в поликлиниката в която ходя май преглеждат прз пръсти.

# 8
  • Мнения: 2 956
В 20-та седмица плодът вече е изцяло оформен, заедно с всичките органи.
Хубаво е тогава да отидеш, че поне ще се успокоиш дали функционират правилно Peace Вижда се даже притока на кислород по пъпната връв..... Shocked
По- рано няма смисъл,освен ако доктора, следящ бременноста ти не те е посъветвал да го направиш Peace
Peace

# 9
  • Мнения: 5 393
Аз отидох в 16та г.с.

# 10
  • Мнения: 6 164
20-22 г.с.
За фетална морфология е безсмислено да се ходи преди това, защото по-рано от този период органите не са добре оформени и реално не може да се види почти нищо.

# 11
  • Мнения: 5 362
В 20-та седмица плодът вече е изцяло оформен, заедно с всичките органи.
Хубаво е тогава да отидеш, че поне ще се успокоиш дали функционират правилно Peace

Подкрепям мнението.

# 12
  • Мнения: 492
На мен пък ми е известно, че е най-добре между 17 и 19 г.с.  Аз ходих в 17 и слава Богу всичко беше ок. Пожелавам и на теб същото. И много щастие, усмивки, здраве и много доброта. ЧЕСТИТА КОЛЕДА !!!

# 13
  • Мнения: 1 986
  Аз ходих в 19-20с.,мисля,че тогава е най-удачно Peace

# 14
  • Измир
  • Мнения: 644
Аз по препоръка на гинеколожката ми ходих в 20 седмица. Също и в 32 г.с.

Общи условия

Активация на акаунт