Еленчето на Coca Cola

  • 2 289
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 129
Някой да е виждал през последните дни еленчето на Coca Cola в някой магазин - предпочитам в околностите на НДК.

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Никъде го няма. Тук до нас имат няколко бройки, но собственика ги е скрил и ги дава само на родители с малки децаи то по едно. Днес ми даде едно за малкия и каза че е прибрал още няколко.

# 2
  • Мнения: 959
Има го в нашия магазин до блока, но аз съм в Овча Купел

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
в Хит Младост има само еленчета и снежни човеци

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
аз пък искам пингвинче....

# 5
  • Мнения: 17 402
Промоцията не приключи ли newsm78 И аз искам пингвин, но във Варна няма никакви играчки вече Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 67
някой знаели в люлин къде ги има

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Промоцията не приключи ли newsm78 И аз искам пингвин, но във Варна няма никакви играчки вече Confused
поне до края на декември е

# 8
  • Мнения: 2 784
Промоцията не приключи ли newsm78 И аз искам пингвин, но във Варна няма никакви играчки вече Confused
Промоцията е до 31 или до изчерпване на количествата. Във Варна ги няма нито в Пикадили, нито в ОМВ, а уж там най-редовно получавали. Ние нямаме нито 1 играчка, а така ми се искаше едно еленче... Cry

# 9
  • Мнения: 3 153
Някой може ли да ми каже къде около Ситняково и Орлов мост има играчки, каквито и да са. Събрах етикети, но не мога да се наканя и да взема нищо Confused

# 10
  • София
  • Мнения: 591
Промоцията е удължена до 15 Януари от Кока Кола,поради закъснение на камионите с играчки от чужбина.Пишеше го на вратата на нашия магазин,с извиненията на Кока -Кола за неприятностите.Така че спокойно,има още време. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 17 402
Това да не е за София само? Тука гледам, че колата вече не е с промоционални етикети...

# 12
  • Мнения: 992
в нашия магазин в емил марков има всички играчки  Simple Smile

# 13
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Аз от Билла Младост си взех 2 еленчета там само такива имаше.А във Фантастико Хаджи Димитър си взех снежен човек и пингвинче така че ги имам всичките вече  Hug

# 14
  • Мнения: 1 756
снощи го взех от ХИТ люлин имаха ги вси4ки Peace

Общи условия

Активация на акаунт