Kрем против бръчки Euserin с хиалуронова к-на

  • 883
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Ами да питам....подариха ми го, ама аз съм в чуденка дали е подходящ за мен..... newsm78
Не съм първа младост(на 35), имам си вече тук-там бръчки (даже си мислех скоро, че трябва да си купувам крем против бръчки), но като чета указанието ми се струва, че е за по-застаряващи....(40-45)..Някой да има опит?

# 1
  • Мнения: 934
Честита Коледа!
Побутвам темата с тайната надежда, че на някой му е подарен въпросния крем или вече има опит с него..... Praynig
Весели празници! Hug  bouquet Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Онзи ден си взимах една от серийте им за чуствителна кожа и се загледах по този крем, но консултантката ми каза, че той е за жени около 40 години. Нищо повече не мога да ти кажа!   Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 840
Не е нужно да чакаш да се сбръчкаш, за да почнеш ползването на крем против бръчки.Както е известно, ефектът на подобни продукти е в забавянето на появата на бръчки, а не в отсраняването им.Вероятността, като станеш на 45 и си се сбръчкала, да "изтриеш" времето от лицето си с крем, е много малка.Ползвам подобни продукти от края на двайсетте си години и не се притеснявам.Овлажняването е за младите кожи, а за зрелите, каквито са тези на 30-годишните, се предлага по-интензивно подхранване.За 40-годишните са продуктите със сериозен лифтинг ефект, а въпросният крем не е от тях, така че спокойно си го ползвай. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт