Остра болка ниско долу-помогнете ми!

  • 1 050
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
Моля ви,ако някой е имал такова преживяване да ми даде съвет бързо!
От няколко дена мажът ми има болки ниско долу под корема,но тази вечер са кошмарни,чак пожълтя и повръща,започна и да го втриса! Бърза помощ-никакво внимание,да пиел болкоуспокояващи! Преди месец лежа в болницата от бъбречна криза,но казва,че сега е друго!
Пиша тук,а не в здравният форум с надежда да го видят повече хора и да ми дадат съвет!
Моля ви!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
отивайте до пирогов. Може и перитонит да е

# 2
  • Мнения: 7 186
Отивайте в Спешното, най- добре да го прегледа лекар.

# 3
  • Мнения: 2 212
От коя страна е, да не е нещо апандесит, но и моя съвет е да отивате в спешен център, а да не чакате бърза помощ  Peace Бързо оздравяване!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 476
Вървете в спешно приемно, може пак да е бъбречна криза, болката е там, където е заседнал камъка. Свеки беше с подобен проблем наскоро, болеше я доста ниско долу. Да пуснат една кръвна картина, става за минути, и ехография, също да видят дали не е апендицит!
Успех и бързо оздравяване !

# 5
  • София
  • Мнения: 5 604
Вървете в спешно приемно, може пак да е бъбречна криза, болката е там, където е заседнал камъка. Свеки беше с подобен проблем наскоро, болеше я доста ниско долу. Да пуснат една кръвна картина, става за минути, и ехография, също да видят дали не е апендицит!
Успех и бързо оздравяване !
И аз така мисля. Отивайте бързо на лекар! Дано всичко се оправи скоро! Успех! Praynig

# 6
  • Мнения: 1 568
Ходихме,камъни в бъбреците и в същото време херния! Изписаха му лекарства да изкарал празниците и ще го оперират! Благодаря на всички!!!

Общи условия

Активация на акаунт