чудя се-боя или къна?

  • 2 055
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 019
Досега съм се боядисвала с черна боя за коса,но си мислех дали да не пробвам къна,дали не е по-трайна от боята,а имам и бели коси?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 814
Къната покрива и бели коси /ако са под 30% ще стои добре/, но аз съм за боята. Моята коса се изтощава повече от къната, отколкото от боята /ползвам само Лореал-преди Кастинг, сега с окислител/

# 2
  • Мнения: 5 362
И аз съм за боята.
Не съм чувала къната да е по-трайна от боята.

# 3
  • Мнения: 4 665
Стига с тая къна бе хора ooooh! Такива хубави бои продават с тая кал ще се мажете Crossing Arms Твоя работа, но да знаеш, че ако някога решиш да сменяш цвета на косата заради къната няма да успееш.

# 4
  • Мнения: 17 401
 Ако искаш, пробвай фито боята на ММ бюти- казват, че е много хубава. Друг вариант е, да си вземеш не черно, а тъмно- кестеняво или тъмно- кафяво. То си става баш черно, но не е така упорито и се отмива постепено. КЪна- не!

# 5
  • Мнения: 240
Не прави грешката да се боядисваш с къна особено черна! Аз съм го правила това и цветът първоначално беше много хубав и имаше невероятен блясък но за около 1 седмица падна и остана рижаво и тъмно червеникаво на места.... Twisted Evil Ужас!!!! Аи какмото и да сложиш после отгоре----няма да хване!

# 6
  • Мнения: 2 019
благодаря ви Hug,вече съм сигурна,че ще си взема боя отново

# 7
# 8
  • Мнения: 221
и аз съм за боята  Peace
в момента вече има наистина много хубави бои и т.н.. това дето ще ти опада косата и т.н.. си е чиста отживелица

# 9
  • Мнения: 1 546
Категорично боя!Вече има токова хубави и щадящи косата бои, а с тия къни никога не знаеш какво точно си слагаш на косата..

# 10
  • Мнения: 2 936
Стига с тая къна бе хора ooooh! Такива хубави бои продават с тая кал ще се мажете Crossing Arms Твоя работа, но да знаеш, че ако някога решиш да сменяш цвета на косата заради къната няма да успееш.

много правилно! а и къната не е това което е била някога...особено черна,руса... smile3505

# 11
  • Мнения: 5 313
За боята съм.

# 12
  • Мнения: 126
Определено Боя!!!

# 13
  • Мнения: 154
boiata e podobria variant.s kunata belite kosi stavat oranjevi,a nai osnovnia problem e 4e kato reshish da se pravish dr.cviat-ne se poly4ava.(ili ako sl.se poly4i)stava 4erveno(v nai dobria variant).a i vse pak mitovete 4e kunata podxranva...tova vaji samo za originalnata kuna(indiiskata)no ne tazi po magazinite-tia si e 4ista ximia(pod formata na kal)

# 14
  • Мнения: 128
  Преди време използвах къна и тя определено не изтощаваше косата ми, но след като няколко различни фризьорки ме предупредиха, че тя действа като "задушава" косъма, постепенно преминах на боя. Препоръчвам ти да пробваш безамонячна боя-аз съм доволна от тази на L'Oreal.

Общи условия

Активация на акаунт