Честит празник

  • 1 500
  • 17
  •   1
Отговори
  • Трявна
  • Мнения: 174
 Мили момичета Hug
За мен Бъдни вечер е един от най-хубавите дни за всеки християнин - денят срещу Рождество Христово на 25 декември, завършващ с постната вечеря, свързана с вековни християнски традиции.Този ден се нарича "Бъдни вечер", защото молитвено се пожелава всичко най-добро за в бъднини.Затова именно в навечерието на празника, искам от сърце да пожелая на всички във форума здраве и успехи, любов и разбирателство ... newsm51

# 1
  • Мнения: 341
Благодаря Sarlita  Hug

Аз също искам да пожелая на всички,молитвата им изречена в тази нощ да се сбъдне!

Пожелавам ви също любовта,която изпълва сърцата ви да расте и да ви се връща стократно!!!

Здраве и щастие в семействата ви и весел детски смях да оглася домовете ви!!!

Благодаря ви хора,че ви има!!!   bouquet

Весели празници и прекрасни и мечтани подаръци!!!

# 2
  • Мнения: 1 652
Мили момичета,
Желая на всички  да е празник в душите ни!   bouquet Да вярваме в коледното чудо, за да се умножава добрината му! Да вярваме в Бъдния празник, за да пребъде бъднината му! Бог идва при нас чрез децата ни!
Щастлива Коледа на всички ви и благодаря за подкрепата! Hug

Във тази нощ  душата възкликва,
Най съкровенната своя молитва.
Вярваме , невярваме, но се молим.
Бог чудото си за нас да стори!
Мисля- какво ли да го помоля?
И се изправям поклон да сторя.
Нищо не трябва, с две думи може-
Благодаря ти, Боже!

# 3
  • на път
  • Мнения: 2 804

Мили, смели, силни момичета!!!! Благодаря за всичко  Hug  bouquet До нови срещи!!! Весели празници!!!

# 4
  • Мнения: 120
Весели празници! santa2
[size=14pt]Казват, че желание, изказано в тази свята нощ - Бъдни вечер, се сбъдва...
На себе си и на всички вас, желая здраве, много детски смях и весели игри в нашите домове!

# 5
  • Мнения: 677
ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!

ЗДРАВЕ,РАДОСТ,ЛЮБОВ И БЛАГОСЛОВ.

БОГ ДА ПАЗИ ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ.

ВСИЧКО НАЙ-КРАСИВО ЗА НАЙ-ТОПЛИЯ ПРАЗНИК ЗА НАШИТЕ ДЕЦА.

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЗАСМЯНИ.

  bouquet

# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО
  Нека Божията благодат да е винаги с вас Hug

# 7
  • Мнения: 120
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО НА ВСИЧКИ ВАС - МИЛИ МОМИЧЕТА И НА ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ С ЛЮБИМИТЕ ХОРА! Heart Eyes
ДИДКА, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТВОЕТО МОМЧЕ! baloni

# 8
  • Мнения: 171
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!
Много здраве, любов и късмет на  вас и любимите ви хора!

# 9
  • Мнения: 3 715
Честита Коледа на всички и весело посрещане на останалите празници и от мен!

# 10
  • Мнения: 358
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!
НЕКА ВСИЧКИТЕ ВИ МЕЧТИ СТАНАТ РЕАЛНОСТ.
НА ВСИЧКИ КОИТО ОЧАКВАТ СВОЕТО БЕБЧЕ - ТОВА ДА СТАНЕ ВЪЗМОЖНО НАЙ-СКОРО.

# 11
  • Мнения: 883
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО И ОТ МЕН!!!
ОТ СЪРЦЕ ЖЕЛАЯ НА ВАС И ОБИЧНИТЕ ВИ ХОРА ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, РАДОСТНИ МИГОВЕ И БЕЗКРАЙНИ ПОВОДИ ЗА ПРАЗНУВАНЕ!
НА ВСИЧКИ, КОИТО ОЧАКВАТЕ ОБАЖДАНЕ - ДАНО Е ПО-СКОРО!

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ
ДЕФИ
  baloni santa2

# 12
  • Мнения: 1 843
Честита Коледа и от мен, макар и с крупно закъснение! Желая на всички от сърце много здраве, мир в домовете и душите, и много радостни дни!

Моят коледен подарък се усмихва и пожелава мама и татко за всички деца от Дома. А, и пуканки, и голяма торба с подаръци!

# 13
  • Мнения: 295
Честито Рождество и от мен! Нека Господ да бъде с всички вас и вашите семейства! Вярата, надеждата и любовта да бъдат ваши спътници, а Майка Божия да ви закриля и напътства! А свети Йосиф нека ни помага във всички трудни моменти, свързани с осиновяването - май няма по-голям патрон на осиновителите от него!....
Честит празник!

# 14
  • космополитно
  • Мнения: 941
Моят коледен подарък се усмихва...
Очевидно е, че Ви е посетила щедра Коледа! За първи път тук съзирам дъщеричката Ви и възторжено реагирам на място: Ах, че обаятелно и лъчезарно дете! Flowers SunflowerПри това нагиздено вече като елхичка - с бижу и прическа! 4470 Отсега прогнозирам набези на ухажори!  remybussi

Да Ви е много здрава и все така чаровна! newsm51

А за да се впиша съвсем адекватно в темата:Пъстри и запомнящи се предстоящи новогодишни празници! За всички отбелязващи ги с децата си - много детски глъч happy bd topka football smile3540 и сълзи от щастие! За очакващите децата си: да е най-последната Нова Година без рожбите им! Sob  bye

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 01:08 от Venecias

Общи условия

Активация на акаунт