При ниско-въглехидратните диети

  • 673
  • 3
  •   1
Отговори
Таа, чудех се при тези ниско-въглехидратни диети чувствате ли липса на енергия
спи ли ви се често, или това го предолявате с пиенето на кафе
защото като направих една диета на такъв принципн за няколко дни се чувсвах доста отпаднала, но пиех зелен чай, а не кафе, нали то дехидратирало
незнам, нормално ли е  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 35 916
Може да ти пада кръвното от зеленият чай.
На мен от зеленият ми пада , а от черният ми се повишава.
/и чаят и кафето са диутерици, но от кафето се качва кръвното/

# 2
  • Мнения: 13 512
Да,вярно е това,че човек се чувства отпаднал.Все пак  въглехидратите са основния източник на енергия. Трябва задължително да се  пият и витамини и имуностимуланти. Всеки път,когато мина  на НВД за повече от 10 дни, без да пия  витамини, се разболявам сериозно...миналат година така изкарах цяла зима в боледуване, а аз по принцип много рядкоболедувах. В момента пак съм на легло от 3 дни с ангина  , на Зинат 500. Така че- не е лоша диетата, но задължително витамини и имуностимуланти.

# 3
ами всъщност съм на тази диета, тоест на нея бях някъде към 6 дни http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84931.0
и наистина имаше много добър ефект, а вечерята си беше просто страхотна
обаче следобяд, когато бях на училище се чувствах доста отпаднала, а преди обяд не беше така, и затова ми е странно, на всяко ядене има въглехидрати и въпреки това
а също така другото ми чудно беше дали мога да заменя вечерния сметанов сладолед с кисело мляко активия с мед, защото има поне малък разхлабващ ефект
а иначе за кръвното, едва ли е от това, принципно ми е нормално 80 на 120, не чувствам притъмняване, просто предпочитам да си лежа и да си чета, отколкото много да мърдам или нещо от сорта  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт