Кога сменяте памперса?

  • 5 030
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте мами,
на бял свят се появи преди пет дни нашто момченце. Посаветвайте ме дали при всяко хранене сменяхте памперса и кога точно - преди или след ядене?

# 1
  • Мнения: 5 393
На всяко хранене го сменях. Преди хранене, защото Иво обикновенно повръщаше след всяко хранене и не исках да го размятам още повече за да не повръща повече.

# 2
  • Мнения: 5 026
Преди хранене, защото иначе може да повърне.

# 3
  • Мнения: 50
Аз го сменям преди хранене само ако е много пълен.
Иначе изчаквам да се понапълни достатъчно и тогава го махам.
Дани се изаква само веднъж на 24 часа и много често
с един памперс изкарва около 6-7 часа.

# 4
  • Мнения: 1 986
  Първо,ЧЕСТИТА РОЖБА-ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕТО,МНОГО ДА ТЕ СЛУШКА И ДА ТЕ РАДВА Heart Eyes
   Аз сменям преди всяко хранене памперса/обикновено е или напишан,или наакан Mr. Green/ Peace

# 5
  • Мнения: 941
и аз го сменях преди всяко хранене, после почнах да го сменям след хранене, защото бебка беше много нетърпелива да папка и на мен ми се късаше сърцето да я бавя с памперса, и така почнах след хранене

# 6
  • Мнения: 2 019
Преди хранене, защото иначе може да повърне.
Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 480
Като беше бебче го сменях преди хранене за да не повърне или около половин час след хранене. А също така и винаги като го е напълнил. Първите месеци поне по 5-6 пъти на ден понамирисваше и съм го преобличала веднага като усетя миризмата.

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Не съм спазвала преди или след хранене,когато преценя,че е пълен сменям Peace!

# 9
  • Мнения: 2 952
След хранене, защото обикновено ака след като се наяде.Но не веднага след яденето , за да не повърне като вземеш да го моткаш по гръб и да му  вдигаш крачката.

# 10
  • Мнения: 1 555
Да ти е здаво и щастливо бебчето !!!
Сменях памперс всеки път преди ядене, а понякого и след ! Но е задължителна смяната на памперса преди всяко хране и сущо така е добре да се оставя малко да поритка без памперс, че милите много се запаряват, а и да може да диша кожата !

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Честито бебче!
Първия месец сменях преди хранене,но после започнах след хранене.

# 12
  • Мнения: 5 362
Да ти е здаво и щастливо бебчето !!!
Сменях памперс всеки път преди ядене, а понякого и след ! Но е задължителна смяната на памперса преди всяко хране и сущо така е добре да се оставя малко да поритка без памперс, че милите много се запаряват, а и да може да диша кожата !
И аз така правех Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не съм спазвала преди или след хранене,когато преценя,че е пълен сменям Peace!

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не съм спазвала преди или след хранене,когато преценя,че е пълен сменям Peace!

И аз така.

Общи условия

Активация на акаунт