Savet...?

  • 990
  • 7
  •   1
Отговори
Vesela Koleda na vsichki!

Obrashtam se kam vas za edin savet.
Na 18 godini sam, i ot 1 godina i polovina stradam ot razli4ni infekcii. Problema ne e tam che ne moga da se izlekuvam ot edna edinstena, a tam che sled kato napravq lechenie za edna infekcia idva vtora,treta,4etvarta...i vsichko se povtarq do bezkrai!
Smenila sam razli4ni ginekologa, opitala sam s razli4ni lekarstva, polovi kontakti nqmam ot kakto e zapo4nalo vsi4ko tova i sam vinagi vnimatelna v higienata, no bez rezultat!
Na kakvo se dalji vsi4ko tova, Kak da sloja krai na vsi4ki tezi infekcii, Neznam kakvo moga da napravq pove4e? Molq vi daite mi nqkakaf savet?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз имам същия проблем! Все съм си с някакви оплаквания. Гориха ми раничка, за да се спре бялото течение и за да нормализират нещата, но ... Ако някой има добър гинеколог под ръка да даде координати, защото не попаднах на компетентен гинеколог до сега!

# 2
Nz..az si mislq che veche lekarstvata nqmat nikakaf efekt, samo vredqt i organizma otslabva...misleh da zapo4na nqkakvo tradicionalno le4enie ..ot roda na bilkite, no neznam kakvo da e ...i dali e pravilno?!

# 3
  • Мнения: 4 458
Няма смисъл да започваш нещо произволно. Лечението или терапията трябва да са добре съобразени със случая и теб като личност и нужди. Не се хващай на разни "това е лекарството което ще реши всички проблеми!"

Не казваш какъв тип инфекции имаш и други такива подробности за да може да се даде малко по-конкретен отговор.

При всички положения мога да ти кажа, че се нуждаеш от нещо за подсилване на имунитета.

Успех в лечението  Peace

# 4
Няма смисъл да започваш нещо произволно. Лечението или терапията трябва да са добре съобразени със случая и теб като личност и нужди. Не се хващай на разни "това е лекарството което ще реши всички проблеми!"

Не казваш какъв тип инфекции имаш и други такива подробности за да може да се даде малко по-конкретен отговор.

При всички положения мога да ти кажа, че се нуждаеш от нещо за подсилване на имунитета.

Успех в лечението  Peace


...imala sam razli4ni neshta, vseki pat kato pravq izsledvania e razli4no ... Kandida, Koli, Klebsiela, streptokoki...i ot tozi rod
...i spored men, logikata me vodi kam otslabnala imunna sistema no kak da q zakrepq ...neznam?

# 5
  • Мнения: 903
Аз след раждането бях така и сменях не само лекарствата, а и лекарките. Накрая попаднах на една, която ме лекува, освен с всичко останало и с билки. Редувах промивки всяка вечер с невен и една комбинация, която си купих от билкова аптека за възпалени яйчници /смрадлика, лайка..../.Така, не помня колко време, може би седмица-две. Нещата се оправиха. 1-2 пъти след това усетих течение и направих единична промивка с невена. Вече почти година не съм имала проблем. А лично за себе си открих, че след билковото лечение спрях да нося и ежедневни превръзки. Мисля ,че те не са много полезни, та ако ползваш спри.
А иначе за имунната система, момичетата са ти казали правилно, тя е много важен фактор при възпаленията.
Дано съм ти била полезна. Успех.

# 6
..kakvo moga da izpolzvam za podsilvane na imunnata sistema?

# 7
  • Мнения: 4 458
За имунната система може да използваш по възможност нещо хомеопатично. Поразгледай назад по темите доста се е изписало за това. Харесай си някое лечение и се свържи с хората които са писали по темата или  най-много ти допадат или направо се свържи с лекарите чиито координати са оставени.

Аз лично от опит бих ти препоръчала водорасли и коластра, но пак казвам прочети назад може и друго да си харесаш.

Общи условия

Активация на акаунт